Minskas “Dinamo” lauž līgumu ar komandas līderi un cenšas atbrīvoties no amerikāņu uzbrucēja

Drjū Šors, sportazinas.com
Drjū Šors | Foto; HC "Dinamo"

Kontinentālās hokeja līgas () komanda Minskas “Dinamo” otrdien lauzusi līgumu ar komandas rezultatīvāko spēlētāju amerikāņu uzbrucēju Drjū Šoru un atteikumu draftā ievietojusi viņa tautieti Šeinu Prinsu.

Līgums ar Šoru lauzts pēc abpusējas vienošanās bez jebkādas kompensācijas izmaksāšanas. Savukārt uzbrucējs Prinss ievietots KHL atteikumu draftā, kur kādai citai komandai ir iespēja 48 stundu laikā viņam izteikt piedāvājumu.

28 gadus vecais Šors Baltkrievijas galvaspilsētas komandai pievienojās šajā starpsezonā. Šajā sezonā Šors piedalījās 24 regulārā turnīra mačos, kuru laikā paspēja gūt trīs vārtus un atdot 14 rezultatīvās piespēles.

Tikmēr 26 gadus vecais Prinss 19 regulārā turnīra mačos izcēlās ar pieciem vārtiem un astoņām rezultatīvajām piespēlēm, būdams komandas trešais rezultatīvākais spēlētājs.

Šoru 2009. gada NHL draftā otrajā kārtā ar kopējo 44. numuru izvēlējās Floridas “Panthers” komanda. bet Prinsu 2011. gada draftā otrajā kārtā ar 61. draftēja Otavas “Senators”.

Prinss NHL pamatturnīrā ir aizvadījis 128 mačus, kuru laikā izcēlies ar 12 vārtiem un 26 piespēlēm, bet izslēgšanas spēļu turnīrā viņa kontā 11 mačos gūti trīs vārti un atdota viena piespēle. Tikmēr KHL viņa rēķinā 41 spēle regulārajā turnīrā – 11 vārti un 21 piespēle.

Šors NHL ir pamatturnīrā ir aizvadījis 94 spēles – deviņi vārti un 17 piespēles. Viņa kontā arī viens mačs izslēgšanas spēļu turnīrā. Savukārt KHL pamatturnīrā amerikānis piedalījies 42 spēles, kuru laikā izcēlies ar deviņiem vārtiem un 19 piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par