“Mogo/LSPA” uzbrucējs Maslovskis: “Mestis” ir ideāla vieta, lai attīstītos jaunajiem hokejistiem

06/10/2022 10:51
Nokopēts
Rūdolfs Maslovskis

“Optibet” hokeja līgas (OHL) komandas “Mogo/LSPA” uzbrucējs Rūdolfs Maslovskis pēc komandas uzvaras 1. oktobrī pār Viļņas “Hockey Punks” ar 7:2 sarunā ar “sportazinas.com” dalījās pārdomās par pirmo mēnesi jaunajā sezonā, Lietuvas hokeju klubu spēku un “Mestis” līgas līmeni.

“Sākums bija labs, atšķirībā no iepriekšējām spēlēm, tāpēc arī šodien bija vieglāk. Iemetām ātri tos golus sākumā un tad jau spēlējām hokeju. 3:0 hokejā it kā nav liels rezultāts, bet tas palīdz iegūt to pareizo sajūtu, it īpaši pret komandām, kuras ir jāuzvar. Tas iedod lielāku pārliecību,” saka Maslovskis.

“Neatkarīgi no pretinieku līmeņa ir treneru uzdevums, kuru mēs šodien arī pildījām. Pirmos divus periodus aizvadījām labi, vienmēr ir [taktiskais] zīmējums, kuru var atstrādāt. Nav tā, ka pretī neviens nespēlē, Viļņai ir, piemēram, [pretinieku pirmo vārtu autors] Kumeļiausks, kurš var aizskriet un iemest. Nedrīkst zaudēt koncentrāciju nevienā brīdī. Katra spēle kaut ko iemāca,” uzsver uzbrucējs.

Trešajā trešdaļā “Mogo/LSPA” nedaudz samazināja apgriezienus, ko uzsvēra arī Ankipāns. “Sestdiena, rezultāts jau it kā ir (smejas). Kaut kur pazuda koncentrācija un fokuss. Tādās spēlēs pārsvarā tā gadās. Pagaidām ar Lietuvas komandu rezultātiem ir tā, kā ir. Domāju, tās pievilksies sezonas laikā un sāks kaut ko dot pretī. Esam izteiktas četras līderkomandas, bet arī zemāk ir interesanta cīņa. Uzreiz visu nevar gribēt, varbūt nākamgad jau būs labāk un pēc diviem gadiem vēl labāk. Ar kaut ko jau ir jāsāk,” viedokli pauž hokejists.

Iepriekšējās divās sezonās Maslovskis spēlēja Francijas pēc spēka otrās līgas komandā “Marseille”, kur viņam bija arī “A” burts uz krekla. “Gribēju atgriezties Latvijā ģimenes apstākļu dēļ. Bija daži piedāvājumi [no ārzemēm], bet nolēmu palikt šeit. Tomēr cita valsts ir cita valsts un tur nekad nejutīsies kā mājās. Junioru vecumā jau bijām spēlējuši kopā ar [“Mogo/LSPA”] kapteini Elvisu Želubovski, inline hokeju. Lēkāt pa komandām arī nevajag, kopā esam vinnējuši čempiontitulu, esmu lojāls klubiem, ja tie vēlas, lai es atgriežos, priekšroku dodu tiem, kur jau esmu spēlējis,” atklāj viens no “Mogo/LSPA” rezultatīvākajiem hokejistiem.

Šosezon “Zemgale/LLU” spēlē arī “Mestis” līgā, kurā savulaik vienu sezonu aizvadījis arī Maslovskis. “Es domāju, ka tā ir ideāla vieta, kur attīstīties jaunajiem. Pat teiktu, ka labāka nekā Krievija, jo tie izbraukumi nav tik tālu, kā MHL. Hokejs ir tehnisks un ātrs, tas varbūt mazliet pietrūkst Latvijas spēlētājiem. Somi ir pasaules čempioni, mēs redzam, ko viņi var. Domāju, dalība “Mestis” līgā daudz ko iedos jaunajiem, gan kā CV ierakstu, gan arī iemaņu attīstībai,” pārliecināts Maslovskis.

Ankipāns: Varbūt šosezon no Lietuvas klubiem nevajadzētu gaidīt rezultātu

TOP notikumi
1
X
2
7.46
4.53
1.5
1.5
4.2
6.75
1.65
3.9
5
1.9
3.6
3.8
9.25
6
1.27
8.5
5.25
1.34
1.7
4.4
3.9
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām