Stambulas “Fenerbahce” galvenais treneris Žuze Mourinju komentējis komandas izstāšanos no Čempionu līgas kvalifikācijas.
Jau vēstīts, ka vakar Mourinju vadītā “Fenerbahce” ČL kvalifikācijas trešajā kārtā nospēlē neizšķirti 1:1 pret Francijas komandu “Lille”, divu maču summā zaudējot ar 2:3. Stambulas klubs cīņu turpinās Eiropas līgas kvalifikācijā.
“Lepojos ar saviem spēlētājiem, mēs visu izdarījām kā komanda. Zaudējām izredzes nospēlēt pret pasaules lielākajām komandām, bet jāatzīst, ka mēs jebkurā gadījumā nekad neuzvarētu Čempionu līgu,” pārliecināts treneris.
“Godīgi sakot, es labprāt nokļūtu Čempionu līgā. Mēs nekad neiekļūtu ČL finālā, bet mums ir iespēja Eiropas līgā. Mums tā ir interesantāka no konkurences viedokļa,” teica Mourinju.
🎙️ Jose Mourinho: Oyuncularımla gurur duyuyorum, takım olarak biz her şeyi yaptık. Dünyanın en büyük takımlarına karşı oynama şansını kaybettik ama şu da bir gerçek ki zaten Şampiyonlar Ligi’ni asla kazanamazdık. pic.twitter.com/P9v4Tlfwh3
— A Spor (@aspor) August 13, 2024
Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām
Mīļākais sporta veids
Aktuālās tēmas
Interesanti un saprotami par sportu