Nadals: Pat neatbalsot Argentīnu, brīdī, kad Mesi pacēla trofeju, tiku aizkustināts līdz asarām

23/12/2022 20:40
Nokopēts
Rafaels Nadals

Titulētais Spānijas tenisists Rafaels Nadals sarunā ar laikrakstu “Diario AS” atklāja, ka viņš bija ļoti emocionāls, redzot argentīniešu futbolista Lionela Mesi triumfu Pasaules kausā.

Jāatgādina, ka svētdien noslēdzās Pasaules kauss, kurā pēc 36 gadu pārtraukuma triumfēja Argentīna ar Mesi priekšgalā. Neskatoties uz to, ka Nadals atbalsta Madrides “Real” komandu un pat tiek baumots, ka viņš varētu kļūt par nākamo kluba prezidentu, tas izcilajam tenisistam nav bijis šķērslis slavēt bijušo “Barcelona” zvaigzni Mesi.

“Es finālā biju par izcilu šovu, jo diemžēl Spānija jau izstājās 1/8 finālā. Tas bija apbrīnojams finālmačs. Pēc visa tā, ko man nozīmē Parīze un Francija, man ir žēl manu Francijas draugu. Taču man ir arī daudz argentīniešu draugu, un šajā ziņā kā sporta mīļotāju mani iepriecināja tas, ka Mesi pacēla Pasaules kausu,” stāstīja Nadals.

“Man šķita godīgi, ka kāds tik izcils cilvēks sasniedz šo kulminācijas brīdi ar tāda kalibra titulu, kas viņam trūka. Ar visu, ko tas nozīmē Argentīnai, es to izbaudīju un biju aizkustināts. Pat neatbalstot Argentīnu, brīdī, kad Mesi pacēla trofeju, tiku aizkustināts līdz asarām. Tas notika emociju dēļ, redzot, ka kāds tik lielisks sasniedz to, kas viņam pietrūka, un kāds, kurš ir tik daudz cietis, lai to sasniegtu. Man ļoti patika fināls, it īpaši no 70. minūtes – tas bija iespaidīgi,” atzinīgus vārdus veltīja spāņu tenisists.

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
5
3.4
1.77
3.1
3.1
2.4
1.55
4.1
6
2.2
4
2.75
2.05
3.75
3.3
1.28
5.5
11
2.1
-
1.75
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām