Nākamgad viens no “MotoGP” posmiem pirmo reizi notiks Indijā

30/09/2022 13:44
Fabio Kvartararo

Pirmo reizi Indijā motošosejas čempionāta prestižākās “MotoGP” klases sacensības notiks 2023.gadā, piektdien paziņoja organizatori. Sacensības plānotas tajā pašā trasē, kurā savulaik notika Pirmās formula (F-1) posms, – “Buddh International Circuit” trasē Greiternoidā, kas atrodas uz dienvidiem no Ņūdeli.

Trase F-1 sacensības uzņēma no 2011. līdz 2013.gadam. “Mums Indijā ir daudz līdzjutēju, un mēs esam priecīgi, ka varēsim iepazīstināt viņus ar šo sporta veidu,” saka čempionāta komerciālo tiesību īpašnieces “Dorna” izpilddirektors Karmelo Espeleta. Indija ir lielākā iespējamā sporta veida tirgus paplašināšanas iespēja, norāda organizatori, atgādinot, ka valsts iedzīvotāju skaits ir 1,4 miljardi cilvēku un viņu īpašumā ir vairāk nekā 200 miljonu motociklu.

Indijas varas iestādes cer, ka sacensības veicinās ārvalstu investīcijas. Šobrīd vēl nav skaidrs “MotoGP” nākamās sezonas kalendāras, taču paredzams, ka tiks aizvadīti vismaz 20 posmi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām