Nākamsezon PČ rallijkrosā nestartēs vadošā PSRX komanda

Jūhans Kristofešsons, Peters Sūlbergs
Foto: PSRX

Pasaules čempionātā rallijkrosā iepriekšējās divās sezonās uzvarējusī komanda “PSRX Volkswagen Sweden” nākamgad nestartēs seriālā, paziņojusi vienība. Tajā startē tādi piloti kā Jūhans Kristofešsons un Peters Sūlbergs. Tieši Kristofešsons aizvadītajā sezonā pārliecinoši triumfēja sacensībās “” klasē.

Šonedēļ par aiziešanu no čempionāta paziņoja EKS vienība, tāpat meistarsacīkstes pametuši tādas kompānijas kā “Peugeot”, “Ford” un “Audi”.

“Pats galvenais šajā lietā ir tas, ka tā ir pauze, nevis beigas. Kā komanda turpināsim strādāt. Vēl joprojām ticu pasaules čempionātam rallijkrosā. Vēl joprojām ticu, ka tas var piedāvāt stabilas, izklaidējošas un konkurētspējīgas sacīkstes,” čempionāta rīkotāji citē PSRX pilota Sūlberga teikto.

“Volkswagen Motorsport” ir ieinteresēta, lai pakāpeniski kļūtu par elektroauto sporta veidu. “Jau no paša sākuma esam bijuši iniciatori šai idejai un vēl joprojām esam tajā ieinteresēti,” uzsver komanda.

“2019.gada sezonā daudzām esošajām un jaunajām komandām būs lielas iespējas izcīnīt medaļas, kas pirms tam nav izdevies. Mums ir daudz jaunu un talantīgu pilotu. Turpinām sarunas ar vairākiem ražotājiem, tajā skaitā “Volkswagen”, lai ar 2021.gadu rallijkross būtu sacensības priekš elektroauto,” pauž pasaules čempionāta rīkotāju IMG direktors Pols Belami.

Nākamajā sezonā pasaules rallijkrosa čempionātā būs desmit posmi. Pirmais etaps 5.-6.aprīlī notiks Abū Dabī, bet sezonas noslēgums būs 9.-10.novembrī Dienvidāfrikas Republikā.

Šosezon “SuperCar” klasē priekšlaicīgi par čempionu otro gadu pēc kārtas kļuva zviedrs  Kristofešsons, kamēr latvietis Jānis Baumanis bija devītajā vietā.

Latvijas posms Biķernieku trasē, Rīgā, notiks 14.un 15.septembrī un tas būs pēc kārtas devītais etaps no desmit posmiem.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par