Nasukava: Sapratu, cik lielisks cīkstonis ir Meivezers

Floids Meivezers, sportazinas.com

Japāņu talantīgais bokseris pēc Vecgada dienas aizvadītās cīņas pret amerikāņu boksa zvaigzni Floidu Meivezeru sapratis, cik izcils cīkstonis ir viņa pretinieks.

Meivezers dueli uzvarēja pēc 140 sekunžu cīņas. 41 gadu vecais sportists, kurš savā karjerā uzvarējis 50 no tikpat dueļiem, bija pārliecinošs favorīts pret 20 gadus veco japāni, kuram tā bija pirmā profesionālā boksa cīņa.

Nasukava ir kikbokseris, kurš nekad vēl nav zaudējis, gūstot panākumus 28 mačos, no kuriem 22 bijuši ar nokautu. Abu bokseru uzvaru rekordi gan šajā duelī netika ietekmēti, jo tas bija paraugmačs.

“Kopš dienas, kad cīņa tika apstiprināta, biju priecīgs, taču reizē arī bažījos,” pēc dueļa atzina Nasukava. “Esmu vīlies sevī un domāju, ka varēju demonstrēt labāku sniegumu. Saskāros ar realitāti un sapratu, ka neesmu strādājis pietiekami smagi, lai izmantotu šo iespēju. Izmantošu šo zaudējumu, lai uzlabotu savas prasmes un dotos uz priekšu.”

Tāpat japānis atzina, ka pirms cīņas uzskatījis to par unikālu iespēju cīnīties ar pasaulē slavenu bokseri, tomēr pieļāva iespēju cīņu neaizvadīt svara atšķirību un noteikumu dēļ, jo Nasukavam bija jāaizvada boksa, nevis kikboksa mačs.

“Neskatoties uz to, sapratu, cik lielisks ir Meivezers. Pirms tam viņu nenovērtēju, tomēr šobrīd varu apsolīt, ka kādu dienu sasniegšu viņa līmeni,” atzina japānis.

Meivezers savukārt pēc cīņas veltīja atzinīgus vārdus savam pretiniekam.

Cīņā bija iespējami maksimāli trīs raundi, kas ilgtu trīs minūtes. Duelis notika pēc boksa noteikumiem un tajā nebija tiesnešu. Nasukavam šajā cīņā tika piedraudēts, ka viņš var saņemt piecu miljonu dolāru sodu, ja veiks kikboksa paņēmienu pret Meivezeru.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par