NBA eksperts par “Wizards” starpsezonu: Problēma ir spēlētājos, par kuriem viņiem nāksies maksāt

07/06/2023 11:11
Nokopēts
Kristaps Porziņģis un Kails Kuzma

Viens no ievērojamākajiem Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatniekiem Bils Simonss savā raidījumā “The Bill Simonss Podcast” kopā ar citu ekspertu Raienu Rusillo novērtēja Kristapa Porziņģa pārstāvēto Vašingtonas “Wizards” komandu un tās situāciju gaidāmajā starpsezonā.

Abi apskatnieki podkāstā vērtēja komandas, kurās būtu visgrūtāk strādāt kā ģenerālmenedžerim, un tieši “Wizards” šajā “topā” tika ierindota piektajā vietā. Eksperti to skaidroja ar to, ka gan Porziņģis, gan Kails Kuzma gaidāmajā starpsezonā var kļūt par brīvajiem aģentiem un vēlēsies lielākus kontraktus, Bredlijs Bīls pērn parakstīja līgumu uz pieciem gadiem 251 miljonu dolāru vērtībā, kamēr pati komanda demonstrēja vāju sniegumu.

“Problēma ir spēlētājos, par kuriem viņiem nāksies maksāt. [Ja es būtu “Wizards” vadībā, tad] Porziņģa atteikšanās no līguma, lai iegūtu vairāk naudas, mani patiešām biedētu,” teica Rusilo. “Man patīk Kuzma kā spēlētājs, taču arī par noteiktu līguma summu. Un tad ir Bredlijs Bīls – komandas pirmais spēlētājs, kurš patiesībā nemaz tāds nav. Viņi turpinās maksāt “A” līmeņa algu “B-” līmeņa spēlētājiem.”

“Šī ir komanda, kas ar savu lielo trio sasniedza 37-45 bilanci, tostarp Bīla līgumā ir punkts par neaizmainīšanu. Ir patiešām smagi, jo, lai kaut kas notiktu, ir nepieciešams Bīla apstiprinājums. Visu dzīvi esmu redzējis, ka “Wizards” izveido šīs statiskās komandas ar spēlētājiem ar lieliem līgumiem, no kuriem viņi pēc tam nevar tikt vaļā. Šeit vienkārši nav nekādas elastības,” turpināja Simonss.

“Pats nezinu, kāda ir Porziņģa vērtība. Ja man pateiktu, ka viņš parakstītu četru gadu līgumu par 84 miljoniem – nezinu, vai viņš pilnvērtīgi spēs aizvadīt divus no šiem gadiem. Ja viņš parakstīs četru gadu līgumu par 150 miljoniem, es nebūšu pārsteigts, jo vienkārši nezinu viņa vērtību un ko “Wizards” cenšas sasniegt. Taču viņš šosezon demonstrēja labu sniegumu un gandrīz visu gadu nospēlēja bez savainojumiem,” Porziņģi vērtēja Simonss.

Šosezon latvietis 65 pamatturnīra spēlēs izcēlās ar vidēji 23,2 punktiem, 8,4 atlēkušajām bumbām un 1,5 bloķētiem metieniem, kamēr “Wizards” ieņēma 12. vietu Austrumu konferencē un otro gadu pēc kārtas un ceturto reizi pēdējo piecu sezonu laikā nekvalificējās izslēgšanas spēlēm.

“Knicks” apskatnieks: Porziņģa atgriešanās Ņujorkā mani nešokētu

Medijs Porziņģi ierindo riskantāko brīvo aģentu TOP 5

Porziņģis: Pat nevar salīdzināt spēlēšanu NBA un izlasē, valstsvienība ir kaut kas pavisam cits

TOP notikumi
1
X
2
5
3.6
1.73
3.7
2.95
2.25
1.98
3.7
3.6
2.37
3.9
2.6
1.12
9.75
19
4.1
3.4
1.9
1.21
7.25
12
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām