NBA leģenda: Porziņģim ir jāsaprot, ka dažādiem idiotiem naktsklubos viņam nevajadzētu atbildēt

Čārlzs Bārklijs, sportazinas.com
Foto: USA Today

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) leģenda Čārlzs Bārklijs medija ESPN radio kanālā komentējis latviešu zvaigznes un Dalasas “Mavericks” uzbrucēja Kristapa Porziņģa nesen notikušo incidentu.

Jau ziņots, ka Porziņģis šomēnes iekūlās pamatīgā skandālā, kad pie kāda bāra Liepājā viņš kopā ar draugiem sakāvās ar kādu “Karostas bandu”.

“Šis viņam nenāks par labu,” sacīja Bārklijs. “Laiki ir mainījušies un cilvēki uz jaunajām zvaigznēm skatās citādāk. Viņam šajā gadījumā bija vienkārši jādodas prom, jo, iesaistoties kautiņā, nekas labs nevar notikt.”

“Man patīk Porziņģis. Es ceru, ka viņš izveseļosies un kļūs par ellišķīgu spēlētāju, taču šobrīd ir jābūt piesardzīgam no apkārtējiem, jo jauni spēlētāji pelna lielu naudu un sociālie tīkli palīdz viņiem kļūt par slavenībām, tādēļ ir jābūt uzmanīgam,” izteicās Bārklijs.

“Porziņģim būtu jāsaprot, ka, ja kāds viņam kaut ko pasaka, nevajag uz to atbildēt. Tu vari viņu pārmācīt, taču ko darīt, ja kāds iesit pa galvu, izbaksta aci vai arī nogalina tevi? Tas nav tā vērts, tādēļ nevajag iesaistīties šādos incidentos. Tas ir vienīgais, ko varu Porziņģim ieteikt,” turpināja leģendārais basketbolists un pašreizējā televīzijas personība.

“Man neinteresē, kas notika šajā bārā, bet tavs uzvārds ir Porziņģis un tu esi viens no talantīgākajiem jaunajiem spēlētājiem līgā. Tu nākamos desmit gadus nopelnīsi vairākus simtus miljonu dolāru tikai tādēļ, ka ikdienā driblē to muļķīgo bumbu. Viss, kas tev jādara – jāiet laukumā un jāspēlē basketbols, bet tu dodies uz naktsklubu un sakaujies ar kādu idiotu, kuram nav ko zaudēt,” noslēdza Bārklijs.

Leģendārais basketbolists arī izteicās, ka viņam patīk pašreizējais “Mavericks” sastāvs, taču pēc viņa domām nepieciešams vēl kāds augsta kalibra spēlētājs.

Porziņģis šīs sezonas skaļākajā darījumā pameta Ņujorkas “Knicks” vienību, pievienojoties Dalasas “Mavericks” komandai. Darījumā tika iesaistīti vēl virkne citi spēlētāji un nākotnes drafta izvēles.

Porziņģis vasarā kļūs par ierobežoti brīvo aģentu. Viņš esot ieinteresēts parakstīt kvalifikācijas līgumu ar komandu, lai vienu vasaru vēlāk latvietis varētu kļūt par neierobežoti brīvo aģentu. “Mavs” savukārt labprāt vēlētos noslēgt ilgtermiņa līgumu ar basketbolistu jau šajā starpsezonā.

Porziņģis šogad ticis apsūdzēts izvarošanā, kā arī šomēnes viņš savā dzimtajā Liepājā sakāvās pie kāda bāra. Ar latvieša veselību gan šobrīd viss esot kārtībā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par