NBA neplāno atcelt šodien paredzētās spēles

Losandželosas Lakers mājas arēna, sportazinas.com
Losandželosas Lakers mājas arēna | Foto: Losandželosas Lakers

Nacionālā basketbola asociācija () pieņēmusi lēmumu neatcelt šodien paredzētās spēles.

Jau ziņots, ka šodien pieckārtējais NBA čempions, leģendārais zaudējis dzīvību helikoptera avārijā.

Vairākas NBA komandas par šo negadījumu uzzināja treniņa laikā. Viena no šīm komandām bija Goldensteitas “Warriors”. Treniņš uzreiz tika atcelts.

Lai gan dažos avotos parādījās informācija, ka šodienas spēles varētu tikt atceltas, tas nav noticis. Pirms mača starp Hjūstonas “Rockets” un Denveras “Nuggets” Braients tika godināts ar klusuma brīdi.

Arī spēlē starp Toronto “Raptors” un Sanantonio “Spurs” Braients tika godināts ar klusuma brīdi.

Vairāki apskatnieki ziņo, ka NBA komandas aizvada pirmsspēļu treniņus un nekas neliecina par to, ka kāda no spēlēm varētu nenotikt. Šovakar un gaidāmajā naktī paredzēti septiņi mači.

Savukārt blakus “Lakers” mājas arēnai Losandželosā jau sanākuši sanākt cilvēki, lai godinātu leģendas piemiņu. Nākamā “Lakers” spēle paredzēta naktī uz 29. janvāri pret citu pilsētas komandu “Clippers”.

Visu savu karjeru (1996 – 2016) Kobe pavadīja Losandželosas “Lakers” komandā, ar kuru kopā viņš izcīnīja piecus čempionu titulus. Amerikānis 18 reizes piedalījās zvaigžņu spēlē un četras reizes tika atzīts par tās vērtīgāko spēlētāju. NBA karjeras laikā Braients iemetis 33 643 punktus, kas ir ceturtais labākais rādītājs līgas vēsturē.

ASV izlases sastāvā Braients triumfēja 2008., un 2012. gada olimpiskajās spēlēs.

Basketbola leģendai bija 41 gads.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par