NBA spēlētāju aģenti skeptiski noskaņoti pret sezonas pabeigšanu augustā un septembrī

Maikls Kids-Gilkrists, sportazinas.com
Maikls Kids-Gilkrists | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāju aģenti iebilst pret pārtrauktās sezonas turpināšanu augustā un septembrī, jo tas var ietekmēt draftu un koledžu sportu, ziņo “Sports New York”.

Daži no aģentiem norāda, ka draftam jānotiek ne vēlāk par jūliju. Ja tas neizdosies, tad spēlētājiem būs apgrūtināts lēmums – piedalīties draftā vai vēl vienu gadu pavadīt koledžā. Tas pats attiecas arī uz augstskolu basketbola komandu treneriem, kuriem būs jāgatavojas sezonai bez saprašanas par to, ar kādiem spēlētājiem viņi varēs rēķināties.

Sākotnēji tika plānots, ka NBA drafts norisināsies 25. jūnijā Rodiona Kuruca pārstāvētās Bruklinas “Nets” mājas arēnā “Barclays Center”. Taču vairākkārt izskanējusi neoficiāla informācija, ka pasākums norisināsies vēlāk.

Jau ziņots, ka 12. marta NBA, rūpējoties par spēlētāju un skatītāju drošību un veselību, uz nenoteiktu laiku pārtrauca čempionātu. Pagaidām nekas neliecina par to, ka tas varētu atsākties tuvākajā laikā, taču līgas vadība saglabā cerību, ka tai izdosies atrast formātu, lai noskaidrotu uzvarētāju.

Situāciju apgrūtina tas, ka prognozes par koronavīrusa pandēmijas beigām stipri atšķiras. Piemēram, Kanādas pilsētā Toronto visi masu pasākumi ir aizliegti līdz pat 30. jūnijam. Viedoklis regulāri mainās arī klubu un līgas pārstāvjiem. Tā, Dalasas “Mavericks” īpašniekam Markam Kjūbenam šobrīd nav ne jausmas, kad varētu turpināties sezona, lai gan iepriekš viņš pauda viedokli, ka tas varētu notikt maija vidū.

“Mavericks” īpašniekam nav ne jausmas, kad varētu atsākties NBA sezona

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par