NBA zvaigznes Taunsa mātei koronavīrusa dēļ nopietnas veselības problēmas

Karls Entonijs Taunss, sportazinas.com
Karls Entonijs Taunss | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () zvaigzne emocionālā “Instagram” video atklājis, ka viņa mātei ir konstatēts koronavīruss Covid-19 un viņas veselība ir apdraudēta.

Taunss aicinājis visiem nopietni uztvert Covid-19, par piemēru minot savu māti, kura ir hospitalizēta un šobrīd atrodas komā. Viņai koronavīruss izraisījis nopietnas elpceļu problēmas, kuru dēļ Taunsa māte pieslēgta arī pie mākslīgās elpināšanas iekārtas.

Jau iepriekš virkne dažādu sportistu aicinājuši nopietni uztvert Covid-19. Arī vietējie Latvijas atlēti aicinājuši būt uzmanīgiem, piemēram, publiski par šo tēmu izteicies Kaspars Daugaviņš un vakar līdzīgus komentārus paudis Pāvels Šteinbors.

NBA un teju visas pārējās profesionālās un neprofesionālās sporta līgas visā pasaulē ir pārceltas vai atceltas pavisam. Nav zināms, vai NBA šosezon turpināsies vai arī sezona tiks anulēta.

Taunss, kuram ir aktīvs maksimālais līgums ar Minesotas “Timberwolves” komandu, šosezon šosezon 35 spēlēs izcēlās ar 26,5 punktiem un 10,8 atlēkušajām bumbām. Viņš gan šosezon ārstēja traumu un līdz ar to vairākas spēles izlaida.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par