Nebijis gadījums NHL – vārtos stājas halles darbinieks (VIDEO)

23/02/2020 10:40

Jau vēstīts par latviešu hokejistu sekmēm Nacionālajā hokeja līgā (NHL). Tikmēr citā mačā Toronto “Maple Leafs” mājās ar 3:6 piekāpās Karolīnas “Hurricanes”. Šis mačs bija īpašs ar to, ka viesu vārtos stājās Toronto ledus halles tīrāmās mašīnas vadītājs.

“Hurricanes” spēli uzsāka ar Džeimsu Remeru vārtos, taču jau 14. minūtē pēc sadursmes ar pretspēlētāju guva savainojumu un spēli nevarēja turpināt. Bet spēles rezultāts tika atklāts 36 sekundes pirms pirmā perioda beigām, kad precīzs bija “Maple Leafs” uzbrucējs Aleksandrs Kefūts.

Otrais periods bija notikumiem bagāts – viesi astoņu minūšu laikā guva četrus vārtus, pēc kā mājinieki divus atguva. Šis periods bija zīmīgs ar to, ka traumā iedzīvojās arī otrais “Hurricanes” vārtsargs Petrs Mrazeks. Viņu aizstāja Toronto halles darbinieks Deivids Ērzs, kurš ik pa laikam stājos vārtos “Maple Leafs” komandas treniņos, kad tas ir nepieciešams.

Ērzs īsā laikā ielaida divus vārtus, mājiniekiem dodot cerību uz uzvaru spēlē. Trešajā periodā Ērzs vairs netika pārspētS, bet Karolīna guva divus vārtus, svinot uzvaru visā mačā ar 6:3.

Kopumā Ērzs atvairīja astoņus no 10 metieniem.

Citu spēļu rezultāti:

Losandželosas “Kings” – Kolorādo “Avalanche” 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Vankūveras “Canucks” – Bostonas “Bruins” 9:3 (2:1, 3:0, 4:2);

Vegasas “Golden Knights” – Floridas “Panthers” 5:3 (1:1, 2:1, 2:1);

Arizonas “Coyotes” – Tampabejas “Lightning” 7:3 (2:1, 2:2, 3:0);

Nešvilas “Predators” – Kolumbusas “Blue Jackets” 4:3 (2:0, 1:3, 0:0, 0:0, 1:0) – pēcspēles metienu sērijā;

Ņujorkas “Rangers” – Sanhosē “Sharks” 3:2 (1:1, 1:1, 1:0);

Otavas “Senators” – Monreālas “Canadiens” 0:3 (0:2, 0:1, 0:0);

Toronto “Maple Leafs” – Karolīnas “Hurricanes” 3:6 (1:0, 2:4, 0:2);

Ņūdžersijas “Devils” – Vašingtonas “Capitals” 3:2 (1:0, 1:1, 1:1);

Filadelfijas “Flyers” – Vinipegas “Jets” 4:2 (2:0, 1:1, 1:1);

Pitsburgas “Penguins” – Bufalo “Sabres” 2:5 (0:3, 1:0, 1:2).