Neskatoties uz iespējamu nopietnu traumu, “Knicks” vēlas iegūt Durantu

Kevins Durants, sportazinas.com
Kevins Durants. Foto: NBA

Vairāki Nacionālās basketbola asociācijas () klubi, neskatoties uz Kevina Duranta traumu, vēlas viņu gaidāmajā starpsezonā pievienot savām rindām. Pat tad, ja savainojums izrādīsies nopietns un bez basketbola Durantam nāksies iztikt ilgu laiku.

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” apskatnieks Deivids Aldridžs no situācijai tuvu stāvošiem avotiem noskaidrojis, ka Ņujorkas “Knicks”, Bruklinas “Nets” un Losandželosas “Clippers” interese par Duranta pievienošanu savām rindām nav mazinājusies.

Jau vēstījām, ka Goldensteitas “Warriors” uzbrucējs finālsērijā pret Toronto “Raptors” iesaistījās piektajā mačā, palīdzot komandai izcīnīt uzvaru, tomēr laukumu pameta jau otrajā ceturksnī. Tiek ziņots, ka, ļoti iespējams, Durants pārplēsis Ahilleja cīpslu.

Pirms iedzīvošanās šajā savainojumā, Durants bija izlaidīs jau mēnesi citas traumas dēļ.

Aldridžs raksta: “Durantam nākamās sezonas ievadā būs tikai 31 gads. Viņam nekad iepriekš nav bijušas problēmas ar būšanu vai palikšanu labā formā. Viņš nav saspēles vadītājs, kurš atkarīgs no ātruma, bet tradicionāls garā gala spēlētājs, kurš nevarētu nosegt ceturtās pozīcijas spēlētājus.”

Zīmīgi, ka iepriekš tika vēstīts, ka iespējams Durants sevi pietaupa, nevēloties riskēt ar smagāku traumu – tas varētu ietekmēt viņa izredzes iegūt maksimālo iespējamo līgumu vasarā.

Kā galvenā kandidāte uz Duranta parakstu jau ilgāku laiku tiek minēta Latvijas uzbrucēja Kristapa Porziņģa bijusī darbavieta: Ņujorkas “Knicks”.

Durants atgriešanās mačā iedzīvojās nopietnā savainojumā (VIDEO)

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par