“Nets” ar stipri novājināto sastāvu Orlando plāno izcīnīt maksimāli daudz uzvaru

Rodions Kurucs, sportazinas.com
Rodions Kurucs | Foto: Bruklinas Nets

Nacionālās basketbola asociācijas () komanda Bruklinas “Nets”, neskatoties uz to, ka kluba sastāvs ir pamatīgi novājināts, sezonas turpinājumā Orlando vēlas cīnīties par maksimāli daudz uzvarām.

Bruklinas vienībai sezonas turpinājumā nepalīdzēs liela daļa sastāva – Kevins Durants, Kairijs Ērvings, Spensers Dinvidijs, Deandrē Džordans, Torians Prinss, Niks Klakstons un Vilsons Čendlers.

Klubs vakardien parakstīja līgumus ar 40 gadus veco Džamalu Kraufordu, 31 gadu veco Maiklu Bīzliju un 22 gadus veco centru Donta Halu, kurš iepriekš bija Detroitas “Pistons” sistēmā, pārstāvot šīs vienības fārmklubu Grandrapidas “Drive” G Līgā.

“Mēs šeit noteikti esam ieradušies, lai cīnītos par uzvarām,” preses konferencē “Zoom” platformā atzina “Nets” ģenerālmenedžeris Šons Markss. “Mēs esam “play-off” zonā un tādēļ cīnīsimies, kamēr vien to varēsim. Mēs turpināsim attīstīt jaunos puišus, piemēram, Džeretu Alenu, Karisu Levertu, Rodionu Kurucu, Džananu Musu un citus.”

Ņemot vērā sastāva straujās pārmaiņas, Markss atklāja, ka kāds komandā pajokojis, ka tagad spēlētājiem nepieciešamas birkas ar vārdiem, jo daudzi viens otru varētu nepazīt.

Komandas galvenā trenera vietas izpildītājs pēc Kenija Atkinsona atlaišanas ir Džeks Vons, kurš uz Orlando devies tādā pašā noskaņojumā. “Mēs gribam, lai šī grupa apzinās, ka sezonas turpinājumā mēs iesim pēc uzvarām.”

Žurnālists Stefans Bondijs iepriekš arī atgādināja, ka Bīzlijam joprojām ir aktīva diskvalifikācija par aizliegto vielu lietošanu un tas nozīmē, ka viņš no astoņām regulārās sezonas spēlēm varēs piedalīties vien trijās.

“Nets” šobrīd ieņem visai stabilu vietu Austrumu konferences “play-off” zonā.

NBA sezona atsāksies 31. jūlijā, bet noslēgsies oktobra pirmajā pusē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par