NFL spēlētājs pēc trieciena saļimst un kritiskā stāvoklī tiek nogādāts slimnīcā (VIDEO)

03/01/2023 08:39
Nokopēts
Damars Hemlins

Nacionālās futbola līgas (NFL) komandas Bufalo “Bills” spēlētājs Damars Hemlins šobrīd atrodas kritiskā stāvoklī Sinsinati slimnīcā. Viņš aizvadītās nakts spēlē pret Sinsinati “Bengals” saļima un laukumā saņēma neatliekamo medicīnisko palīdzību.

Kā vēsta medijs ESPN, tad Hemlinam laukumā tika veikta kardiopulmonālā reanimācija jeb sirds un plaušu reanimācija. 24 gadus vecais Hemlins saņēma sitienu krūšu rajonā, pēc kura gan viņš piecēlās kājās, bet atkal nokrita atpakaļ uz zemes. Futbolistam vairāk nekā 10 minūtes tika sniegta pirmā palīdzībā, bet pēc tam viņš devās prom.

“Lūdzu turpiniet lūgt par Damaru un viņa ģimeni,” teikts Hemlina aģentes Iras Tērneres paziņojumā. “Šobrīd mums nav nekādu jaunu ziņu.” Pēc šī incidenta abu komandu spēlētāji un treneri bija ļoti emocionāli. Pēc Hemlina aiztransportēšanas uz slimnīcu komandas atgriezās ģērbtuvēs un spēle uz laiku tika apturēta, bet vēlāk NFL pieņēma lēmumu maču neatsākt.

“Mums nemaz neienāca prātā doma atsākt spēli,” sacījis “NFL Network” pārstāvis Toms Pelisero. “Tas būtu pārāk neiejūtīgi.” Tikmēr NFL viceprezidents Trojs Vincents apstiprinājis, ka “Bills” atgriezīsies Bufalo, bet daži spēlētāji paliks Sinsinati, lai būtu tuvumā Hemlinam. Līga šobrīd nav ziņojusi par pātrauktās spēles statusu.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām