NFL zvaigzne noslēdz vērienīgāko līgumu profesionālajā sportā

07/07/2020 10:25

Amerikāņu futbola līgas (NFL) čempione Kanzassitijas “Chiefs” par vērienīgāko summu profesionālajā sportā pagarinājusi līgumu ar šī gada “Super Bowl” vērtīgāko spēlētāju Patriku Mahoumsu.

Komanda neatklāj līguma detaļas, bet saspēles vadītāju pārstāvošā aģentūra “Steinberg Sports” ziņo, ka vienošanās noslēgta uz desmit gadiem un tās vērtība, iekļaujot bonusus, ir 503 miljoni ASV dolāru. Garantētā summa ir 477 miljoni ASV dolāru.

Iepriekšējais līgums Mahoumsam beigsies 2021.gadā un tā atlikusī vērtība ir 27,6 miljoni ASV dolāru. 24 gadus vecais Mahoumss, kurš NFL ir aizvadījis trīs sezonas, “Chiefs” komandā paliks turpmākos 12 gadus.

“Chiefs” Mahoumsu izraudzījās 2017.gada draftā ar desmito numuru, bet savu pirmo NFL sezonu viņš pavadīja aiz Aleksa Smita muguras. Jau nākamajā sezonā viņš tika atzīts par līgas vērtīgāko spēlētāju, bet 2019.gada sezonā triumfēja “Super Bowl” un tika pie titula mača MVP goda.

Iepriekš lielākais līgums Ziemeļamerikas profesionālajā sportā bija beisbolistam Maikam Trautam, kuram ar Losandželosas “Angels” komandu ir vienošanās uz 12 gadiem par 426,5 miljoniem ASV dolāru.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…