NHL spēlētāji nosauc hokejistus, ar kuriem viņi labprāt iedzertu alu

Ziemeļamerikas medijs “The Athletic” veicis anonīmu aptauju, kurā piedalījās 392 hokejisti no 31 Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba. Visi aptaujas dalībnieki atbildēja uz vairākiem jautājumiem par saviem kolēģiem.

Viens no jautājumiem bija par to, ar kuru līgas hokejistu aptaujas dalībnieki labprāt iedzertu alu. Pirmo vietu spēlētāju balsojumā izpelnījās Vašingtonas “Capitals” uzbrucējs un kapteinis , kuru izvēlējās 14% aptaujāto. Aiz viņa ierindojās Teodora Bļugera komandas biedrs, Pitsburgas “Penguins” kapteinis Sidnijs Krosbijs, kurš saņēma 12% balss. Labāko trijnieku noslēdza Sanhosē “Sharks” veterāns, 40 gadus vecais Džo Torntons, kuram arī 12%

Savukārt par labāko hokejistu NHL spēlētāju balsojumā pārliecinoši atzina Edmontonas “Oilers” spīdekli Konoru Makdeividu, par kuru nobalsojuši 63% aptaujāto. Kolorado “Avalanche” pārstāvim Neitanam Makkinonam savas balss atdevuši 17% hokejistu, Sidnijam Krosbijam – 15%. Labāko pieciniekā ar 1% iekļuvis arī Zemgus Girgensona komandas biedrs, Bufalo “Sabres” hokejists Džeks Aikels.

“Netīrāko” spēlētāju topā pirmo vietu izpelnījās Bostonas “Bruins” pārstāvis ar 29%, otrais ir Vašingtonas “Capitals” hokejists Toms Vilsons ar 24%, savukārt trešajā vietā ierindojās Kalgari “Flames” uzbrucējs Metjū Tkačuks ar 11%.

Tagad NHL iestājusies pauzē, jo brīvdienās Sentluisā norisināsies zvaigžņu spēle.

Ozo, “Mūris” un Zemgus – latvieši NHL lielāko zvaigžņu vidū

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par