Nitišs paliek startā un nesasniedz pasaules rallijkrosa čempionāta pirmā posma finālu

Latvijas rallijkrosa braucējs svētdien Spānijā pasaules čempionāta sezonas pirmā posma pusfinālā prestižākajā “SuperCar” klasē palika stāvam pēc starta gaismu nodzišanas, līdz ar to viņam gāja secen.

Pēc neveiksmīgā starta spēcīgāks EKS komandas braucējs Nitišs atguvās un pusfinālu nobrauca līdz galam, taču pakāpties viņa neizdevās un latvietis cīņā par finālu palika sestais.

Šajā braucienā finālu sasniedza Matīass Ēkstrems, Andreass Bakerūds un Timijs Hansens. Tikmēr no otra pusfināla izšķirošajā braucienā iekļuva Jūhans Kristofešsons, Timo Šeiders un Peters Sūlbergs.

Nitišs kvalifikācijas sacensībās ieņēma desmito vietu, bet Jānis Baumanis no STARD komandas palika 15.vietā, pirmajam divpadsmitniekam, kas nodrošināja vietu pusfinālā, zaudējot sešus punktus.

Šosezon pasaules čempionātā rallijkrosā kopumā iecerēti 12.posmi, bet sacensības Latvijas trasē Biķerniekos gaidāmas septembrī.

Baumanis iepriekšējā sezonā aizvadīja pirmo pilno gadu pasaules rallijkrosa čempionātā prestižākajā “SuperCar” klasē, pārstāvot “Austria” vienību. Latvietim sezona padevās gana atzīstama, jo viņš tās noslēgumā kopvērtējumā ierindojās dalītā devītajā vietā.

Tikmēr Nitišs aizvadīto iesāka “All-Inkl.com” komandā, taču neveiksmīgu rezultātu dēļ to atstāja un gadu noslēdza “Olsbergs MSE” vienībā, kur bija braucis jau iepriekš. Sezonas noslēgumā viņš kopvērtējumā ierindojās vien 16.vietā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par