Nitišs par čempiona godu: Šis ir ļoti liels un svarīgs notikums manā dzīvē

Reinis Nitišs, Sportazinas.com
Reinis Nitišs Foto: FIA

Saulainos laika apstākļos, līdz ar “Neste World RX of Latvia” finiša karogu šodien noslēdzās FIA Eiropas rallijkrosa čempionāta “Supercar” klases 2018. gada sezona, kuras izskaņā visskaļākās ovācijas guva – jēkabpilietis tika kronēts par jauno Eiropas rallijkrosa čempionu.

“Neslēpšu brīvdienas bija smagas – braucām uz šejieni ar lielu punktu pārsvaru, bet tanī pat laikā arī ar lielu satraukumu – jo zinām, cik ātri rallijkrosā viss var mainīties. Turklāt, pirmajā kvalifikācijā tiku ielozēts ārmalā, kopā ar Reimondu un Brintesonu, kas mūsu uzdevumu nemaz neatviegloja. Šoreiz gan bažas izrādījās liekas, nedaudz mierīgāka sajūta kļuva jau pēc pirmā brauciena, bet pēc ceturtās kvalifikācijas jau varēju “izlaist gaisu” – bijām izpildījuši uzdevumu un izcīnījuši Eiropas čempiona titulu,” iezīmēja 22 gadus vecais latvietis.

“Šis ir ļoti liels un svarīgs notikums manā dzīvē – tomēr uzreiz pēc čempiontitula nodrošināšanas neļāvos emocijām, bet turpināju darīt savu darbu. Uzvarējām pusfinālu, un arī finālā no pirmā apļa līdz pat finišam cīnījos cik spēju, lai izrautu uzvaru. Un tas arī izdevās – finālā finišēju pirmais, vien 0,3 sekundes ātrāk kā mans tuvākais sekotājs. Paldies visai “SET Promotion” komandai – varu apskatīties uz sevi spogulī un droši pateikt – mēs izdarījām visu, ko spējām,” emociju pilns svētdien bija Nitišs.

Sezonas noslēgumā Nitišam pēc pieciem etapiem bija 135 punkti, kamēr otrais ar 101 punktu palika Marklunds, bet vēl par punktu atpalika Raimons. Nitišs 2013.gadā kļuva par Eiropas čempionu “Super1600” klasē, bet gadu vēlāk viņš sensacionāli savā debijas sezonā izcīnīja trešo vietu jau pasaules čempionāta “SuperCar”.

“Paldies visiem faniem un atbalstītājiem – Jūs tak esat dulli! Tik daudz, un tik skaļi, bet tieši tas arī padara šīs sacensības tik īpašas. Man vakar jautāja, vai dzirdēju dziesmu, kas skanēju pirms mana starta, un es atbildēju, ka nē. Bet šodien, kad šķērsoju finiša līniju, es varēju dzirdēt kā skatītāji uzgavilē – tas nozīmē tikai vienu – Jūs tiešām bijāt skaļi, un kaislīgi atbalstītāji. Vēlos teikt lielu paldies ģimenei par veltītajām pūlēm, un atbalstu visu šo gadu laikā – īpaši sveicieni mammai, kura šodien kāpa uz goda pjedestāla, lai pasniegtu man ziedus – tas bija ļoti īpašs un saviļņojošs brīdis, kas uz visiem laikiem paliks manā atmiņās. Paldies Jums!” pēc čempiontitula izcīnīšanas stāsta Reinis Nitišs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par