Norvēģijas handbolistes kļūst par pasaules čempionēm

19/12/2021 21:06
Norvēģijas sieviešu handbola izlase

Norvēģijas sieviešu handbola izlase svētdien Spānijā triumfēja pasaules meistarsacīkstēs, izcīnot ceturto čempiontitulu. Norvēģijas handbolistes finālā ar rezultātu 29:22 (12:16) pārspēja Franciju.

Otrajā puslaikā Norvēģijas izlase ļāva pretiniecēm gūt vien sešus vārtus, vārtsardzei Siljei Sūlbergai atvairot 11 metienus. Čempionēm rezultatīvākā ar sešiem gūtiem vārtiem bija Henija Reistada, bet francūzietēm četrreiz izcēlās Alisone Pino.

Norvēģietes čempionātā uzvarēja arī 1999., 2011. un 2015.gadā. Francūzietes ir divkārtējas pasaules čempiones.

Tikmēr bronzas spēlē Dānija ar 35:28 (16:13) uzvarēja Spāniju. Dānietēm septiņus vārtus guva Luīze Burgārda, bet pretiniecēm sešreiz atzīmējās Karmena Martina. Aizpērn meistarsacīkstēs uzvarēja Nīderlande, kas šogad neiekļuva ceturtdaļfinālā.