Noskaidroti Latvijas pretinieki Deivisa kausa Pasaules pirmās grupas “play-off” kārtā

20/09/2023 18:05
Nokopēts
Latvijas tenisa izlase

Latvijas vīriešu tenisa izlase Deivisa kausa Pasaules pirmās grupas “play-off” kārtā izbraukumā tiksies ar Norvēģiju, trešdien Londonā tika noskaidrots izlozē.

Latvija bija neizsēto komandu vidū, bet Norvēģija aiz Kolumbijas, Japānas, Austrijas un Ekvadoras Latvijas potenciālo pretinieku vidū bija izsēta ar piekto numuru. Mačs paredzēts Norvēģijā un notiks no 2. līdz 3. vai no 3. līdz 4. februārim. Norvēģijas līderis Kaspers Rūds ieņem devīto vietu pasaules rangā, bet Viktors Džurasovičs rangā ierindojas 367.vietā.

Ar 12.numuru izsētā Lietuva savos kortos sacentīsies ar Gruziju, bet Igaunija, kas Pasaules otrās grupas “play-off” spēlēs izsēta ar 11.numuru, dosies uz Irānu.

Pasaules pirmās grupas izslēgšanas spēļu uzvarētāji 2024.gada septembrī Pasaules pirmajā grupā  spēlēs ar 12 izlasēm, kas būs zaudējušas 2024.gada kvalifikācijā. Savukārt zaudētājas nākamajā septembrī cīnīsies Pasaules otrajā grupā. 2024.gada kvalifikācijas turnīra izloze novembrī tiks veikta Deivisa kausa finālastotnieka spēļu laikā Spānijas pilsētā Malagā.

Aizvadītajā nedēļā Latvijas tenisisti Pasaules otrās grupas duelī izbraukumā ar 3-2 pieveica Honkongu.

Deivisa kauss ir galvenās tenisa sacensības vīriešu izlasēm, ko kopš 1900.gada organizē Starptautiskā Tenisa federācija (ITF). Sākotnēji tās bija sacensības starp ASV un Lielbritānijas izlasēm, bet šobrīd tās ir lielākās ikgadējās starptautiskās komandu sacensības. Latvijas izlase šajā turnīrā piedalās kopš 1993.gada.

Komentāri - 1

  • Anonymous
    20/09/2023 20:56

    Laikam jau rakstā derēja nosaukt ne tikai Rūdu un Džurasoviču, bet arī Latvijas izlases tenisistus.

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām