Noskaidroti uzvarētāji Latvijas čempionātā tenisā pieaugušajiem

Patrīcija Špaka | Foto: Atis Deksnis / Facebook
Patrīcija Špaka | Foto: Atis Deksnis / Facebook

Par Latvijas čempioniem tenisā pieaugušo ieskaitē piektdien tika kronēta Patrīcija Špaka un Gustavs Dambiņš.

Špaka, kura turnīrā bija izlikta ar sesto numuru, finālā ar 6-0, 6-3 uzveica Valēriju Maiju Karginu.

Dienu iepriekš pusfinālā Špaka ar 7-6, 6-4 uzvarēja Sabīni Rutlauku, kamēr Kargina ar 7-5, 3-6, 6-2 pārspēja Annu Ozerovu, kura bija ieguvusi organizatoru īpašo ielūgumu jeb “wild card”.

Vīru finālā ar otro numuru izliktais Rihards Emuliņš ar 6-1, 5-7, 0-6 piekāpās Dambiņam.

Ceturtdien pusfinālā Emuliņš ar 6-0, 6-0 satrieca Reini Kupferu, kurš iepriekš pārvarēja kvalifikācijas kārtu, bet Dambiņš ar 6-4, 6-4 bija labāks pār Uldi Gaismiņu.

Sieviešu dubultspēļu finālā Špaka pārī ar Elzu Tomasi ar 6-2, 6-1 uzvarēja Dārtu Daļecku un Alisi Vindigu. Špakas/Tomases pāris bija izlikts ar pirmo numuru, bet viņu fināla pretiniecēm bija piešķirts otrais numurs.

Vīru dubultspēlēs Dambiņš pārī ar Deivu Jukšu ar 6-1, 4-6, 11:9 uzvarēja Gaismiņu/Danielu Tenu. Dambiņš/Jukša dubultspēļu turnīrā bija izlikti ar pirmo numuru.

Savukārt jaukto dubultspēļu finālā Emuliņš pārī ar Dārtu Elizabeti Emuliņu ar 2-6, 4-6 piekāpās Rutlaukai/Markusam Tionam.

Latvijas čempionātā pieaugušajiem tenisā nepiedalījās valsts vadošie tenisisti Ernests Gulbis, Kārlis Ozoliņš, Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko, šai četrotnei iepriekšējās divās dienās spēkojoties pārbaudes turnīrā Igaunijā.

Latvijas izlase 11 spēļu turnīrā ar 5-6 piekāpās

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par