Nurmagomedova audzēknis Mahačevs: Piekrītu, ja kāds saka, ka esmu gandrīz tāds pats kā Habibs

18/07/2021 21:13
Nokopēts
Islams Mahačevs un Habibs Nurmagomedovs

Jauktās cīņas mākslas (MMA) krievu cīkstonis Islams Mahačevs (20-1) pēc svētdien “Ultimate Fighting Championship” (UFC) ietvaros izcīnītās uzvaras pret brazīlieti Tjagu Moizesu (15-5) atklājis, ka daudzi viņā saskata līdzību ar sportista šī brīža treneri un nepārspēto UFC čempionu vieglajā svara kategorijā Habibu Nurmagomedovu (29-0).

Jau ziņots, ka naktī uz svētdienu Mahačevs izcīnīja savu 20.uzvaru, pārliecinoši pārspējot brazīlieti Tjagu Moizesu. Lasvegasā notikušajā duelī Mahačevs pilnībā dominēja pār pretinieku, kurš neizpildīja gandrīz nevienu uzbrukumu, līdz brīdim, kad krievu sportists ceturtajā raundā, līdzīgi kā viņa draugs un treniņu partneris Habibs Nurmagomedovs, ar žņaugšanas paņēmienu pieveica Moizesu. Šī bija pirmā galvenā cīņa, ko Mahačevs aizvadīja savā karjerā.

“Ja kāds saka, ka es esmu gandrīz tāds pats kā Habibs, es viņam piekrītu,” sacīja Mahačovs. “Es vēlos būt līdzīgs Habibam. Viņš ir lielisks cilvēks, čempions, viņam ir daudz naudas, viņam ir viss, bet viņš joprojām ir pazemīgs cilvēks.”

“Viņš ierodas Amerikā bez ģimenes un paliek šeit mēnesi vai divus, lai mums palīdzētu,” turpināja cīkstonis. “Viņš neņem naudu, neko. Viņš vienkārši nāk un dara visu. Mēs ieradāmies ASV, un viņš komandai izīrēja lielu māju, automašīnas, un nevienam neprasīja neko maksāt. Viņš pats maksā par visu. Es nevaru to izskaidrot.. Viņš dara daudz, bet ne visi to zina.“

29 gadus vecais Mahačevs šobrīd uzvarējis astoņās cīņās pēc kārtas, nepiedzīvojot neveiksmi kopš 2015. gada. Šī uzvaru sērija ir ceturtā garākā “UFC” vieglā svara vēsturē.

Mahačeva treneris šobrīd ir Nurmagomedovs un viņa komanda “American Kickboxing Academy” sagaida, ka tieši Islams būs Habiba mantinieks un aizstājējs. Šādu plānu bija izstrādājis Nurmagomedova tēvs, kurš pagājušā gadā devās mūžībā pēc Covid-19 izraisītajām komplikācijām.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
7.46
4.53
1.5
1.5
4.2
6.75
1.66
4
4.8
1.9
3.6
3.9
8.75
5.75
1.29
5.7
5.97
1.48
8.5
5.25
1.34
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām