Nurmagomedovs vēlas cīņu pret kanādieti Santpjēru

Habibs Nurmagomedovs, sportazinas.com
Habibs Nurmagomedovs Foto: USA Today Sports

UFC (Ultimate Fighting Championship) čempiona vieglajā svarā Habiba Nurmagomedova (27-0) pārstāvji uzsākuši pārrunas ar organizāciju par jaunu līgumu, vēsta mmafightning.com.

Cīkstoņa menedžments izvirzījis vairākas prasības UFC, un viena no tām ir iespēja aizvadīt cīņu pret bijušo čempionu vidējā svarā Džordžu Santpjēru gadījumā, ja kanādietis izdomās atgriezties UFC. Pats Santpjērs jau iepriekš izrādījis interesi par šādu cīņu, taču “UFC nevēlas, lai viņš mainītu svara kategoriju un nolaistos uz vieglo svaru”, 2018. gada novembrī sarunā ar “Russia Today” atzina pazīstamais UFC komentētājs Robins Bleiks

“Es nezinu, vai viņš izdomās atgriezties, vai nē. Taču es vēlos atstāt lielu mantojumu un kļūt par izcilu cīkstoni, un lai to izdarītu, man jāuzvar Dastinu Porjē, Toniju Fergusonu un arī Santpjēru. Tikai šajā gadījumā es kļūšu par numuru viens”, savu viedokli pauda Nurmagomedovs.

Habiba nākamais pretinieks būs amerikānis Dastins Porjē (25-5). Abi sportisti noskaidros čempionu vieglā svara kategorijā. Cīņa tiks aizvadīta Apvienoto Arābu Emirātu galvaspilsētā Abu Dabī šī gada 7. septembrī.

Habibam tā būs pirmā parādīšanas oktagonā kopš 2018. oktobra, kad krievu cīkstonis ceturtajā raundā uzveica īru Konoru Makgregoru ar sāpju paņēmienu (“rear-naked choke”). Uzreiz pēc cīņas Habibs un arī Konors iesaistījās pamatīgās nekārtībās ne tikai oktagonā, bet arī ārpus tā, ko pārtraukt izdevās tikai ar apsardzes darbinieku palīdzību.

Rezultātā abiem tika piešķirta diskvalifikācija un naudas sods, bet Habibs cieta vairāk. Nurmagomedovs bija spiests izlaist deviņus mēnešus, ka arī šķirties no 500 tūkstošiem ASV dolāru (444 tūkstoši eiro).

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par