Oficiāli: Pieredzējušais Magnusens atgriežas “Haas” sastāvā

09/03/2022 20:22
Nokopēts
Kevins Magnusens

Pirmās formulas (F-1) komanda “Haas” atradusi pagājušās sezonas neveiksminieka Ņikitas Mazepina aizstājēju, sastāvā atgriežoties pieredzējušajam dānim Kevinam Magnusenam, kurš startēs kopā ar Miku Šūmaheru, informē vienība.

Kā zināms, pārliecinoši vājākais F-1 pilots Mazepins tika atlaists, jo “Haas” Krievijas īstenotā terorisma dēļ Ukrainā pārtrauca sadarbību ar ģenerālsponsoru “Uralkali”, kā īpašnieks ir Mazepina tēvs. Tieši viņa dēļ krievu sportists tika pie iespējas startēt F-1, taču darīja to katastrofāli un trasē drīzāk eksistēja, nevis sacentās.

2020. gada sezonā “Haas” pārstāvēja Romēns Grožāns un Magnusens, taču komandai bija sarežģīti ar finansiālo situāciju. “Uralkali” bija ieinteresēta kļūt par ģenerālsponsoru, kas ļāva “Haas” izdzīvot, taču par vienu no braucējiem bija jākļūst Mazepinam. Tāpat tika piesaistīts Šūmahers un līdz ar to starpsezonā “Haas” nomainīja Grožānu un Magnusenu pret Šūmaheru un Mazepinu. Jāpiebilst, ka Grožāns tik un tā nebūtu palicis komandā, jo vienā no pēdējiem posmiem Bahreinā viņš piedzīvoja šaušalīgu avāriju.

29 gadus vecais Magnusens F-1 karjerā startējis 119 braucienos, vienreiz kāpjot uz goda pjedestāla. Viņš kopumā izcīnījis 158 punktus, pārstāvot tādas komandas kā “McLaren”, “Renault” un “Haas”.

F-1 sastāvs 2022. gada sezonā

Komanda

Braucējs 1

Braucējs 2

Mercedes

Lūiss Hamiltons

Džordžs Rasels

Red Bull

Makss Verstapens

Serhio Peress

Ferrari

Šarls Leklērs

Karloss Sainss

McLaren

Lando Noriss

Daniels Rikjardo

Alpine

Fernando Alonso

Estebans Okons

Alpha Tauri

Pjērs Gaslī

Juki Tsunoda

Williams

Nikolass Latifi

Alekss Albons

Aston Martin

Sebastians Fetels

Lenss Strols

Alfa Romeo

Valteri Botass

Džou Guaņju

Haas

Miks Šūmahers

Kevins Magnusens

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
1.42
4.8
7
1.27
6.5
9
1.41
5.25
6.5
2.9
3.2
2.5
2.45
2.95
3.2
2.25
3.1
3.4
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām