“Ogre” centīsies atgūties pret “VEF Rīga” pēc smagās sagrāves pirmajā spēlē

BK Ogre, sportazinas.com
Ogres basketbolisti Foto: Siim Semiskar

BK “Ogre” šodien “OlyBet” Latvijas Basketbola līgas () pusfināla otrajā mačā savā laukumā uzņems “VEF Rīga”, cenšoties revanšēties par pirmajā spēlē piedzīvoto sagrāvi.

Mačs Ogres 1. vidusskolā sāksies plkst. 19:30.

Atgādināsim ,ka tajā “vefieši” svinēja uzvaru ar 110:71.

Sērijas ievadmačā “Ogre” izdarīja visu iespējamo, lai iemidzinātu favorītu modrību – mēģināja diktēt augstu spēles tempu, taču precizitātē un lēmumu pieņemšanas kvalitātē netika līdzi “VEF Rīga” komandai un negaidīti ātri nonāca iedzinējos ar lielu punktu starpību, jau otrā puslaika sākumā samierinoties ar zaudējumu.

Rezultāta starpība galu galā kļuva nepieklājīgi liela, taču sērijā vairāk par vienu uzvaru “VEF Rīga” komandai nedeva un nākamā spēle atkal sāksies no 0:0. Savukārt “Ogrei” jāatgūst sagrāves iedragātā pašcieņa.

Paredzams, ka “Ogre” neatteiksies no ātra basketbola, taču precizitātes darbībās varētu būt vairāk. Ja savā laukumā to papildinās pirmajā mačā agri pazudušās emocijas un pārliecība – var parādīties intriga.

Savukārt “VEF Rīga” vienībai jābūt gatavai dot pretsparu mājinieku enerģijai cīņā pie groziem, kur pirmajā mačā rīdziniekiem izdevās gūt izšķirošo pārsvaru, kā arī saglabāt pārliecību gadījumā, ja veiksme trīspunktniekos kādā brīdī pavērstu vaigu uz “Ogres” pusi.

Sagaidāms, ka šajā sērijā rīdziniekiem būs jāiztiek bez viena no saviem līderiem Mareka Mejera, kuram ir lauzts deguns. Savainojumi gan mocījuši arī “Ogri”, jo ceturtdaļfinālā traumu guva viens no komandas līderiem Rinalds Sirsniņš, bet ilgstoši no veselības likstām atgūstas Kaspars Bērziņš. Neviens no šiem basketbolistiem sestdien laukumā nedevās.

Sērijas trešais mačs paredzēts 24. aprīlī “Elektrum Olimpiskajā Sporta centrā”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par