“Ogre” lūkos pielikt punktu LBL ceturtdaļfināla sērijai

12/04/2023 10:32
Valmiera Glass/ViA un Ogre

“Ogres” un “Valmiera Glass”/”Vidzemes Augstskola” basketbolisti šodien Ogrē aizvadīs trešo “Pafbet” Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla spēli.

Mačs Ogres 1.vidusskolā sāksies plkst.19, un tiešraidē to pārraidīs televīzijas kanāls TV4 un tīmekļa vietne “Sportacentrs.com”. Pirmajā ceturtdaļfināla cīņā ogrēnieši ar 104:66 svinēja panākumu mājās, bet otrajā cīņā viesos uzvarēja ar 92:79, sērijā līdz trim uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0.

Ogres vienība “Pafbet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) pamatturnīrā uzvarēja 17 no 30 cīņām un ierindojās septītajā vietā, bet valmierieši ar sešiem panākumiem ieņēma 15.vietu 16 komandu sacensībās. “Ogre” pēc triju uzvaru sērijas LIBL pēdējās trīs cīņās piedzīvoja zaudējumus, pēdējā pamatturnīra spēlē izbraukumā ar 67:75 piekāpjoties “VEF Rīga”, kā arī divās ceturtdaļfināla spēlēs atzīstot Tallinas “Kalev”/”Cramo” pārākumu (70:76 un 66:83). Valmierieši pirms ceturtdaļfināla nebija spēlējuši kopš 22.marta, kad LIBL pamatturnīru noslēdza ar diviem zaudējumiem, izbraukumā ar 83:102 piekāpjoties Rakveres “Tarvas”.

Otrā ceturtdaļfinālā cīņā starp “Liepāju” un “Latvijas Universitāti” rezultāts ir 1-1. Pusfinālā vietas nodrošinājušas “VEF Rīga” un “Ventspils” komandas.

Pērn par LBL čempioniem tika kronēti “VEF Rīga” basketbolisti, kuri finālsērijā ar 4-1 pārspēja “Ventspili”, bronzas godalgas izcīnot “Ogrei”.