Oladipo labo rekordus “Pacers” uzvarā, Detroitai jau sestais zaudējums pēc kārtas

11/12/2017 10:05

Sesto zaudējumu pēc kārtas Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) piedzīvoja Detroitas “Pistons” komanda, kas izbraukumā piekāpās Bostonas “Celtics” basketbolistiem. “Ķeltu” rindās atzīstamu sniegumu spēles izšķirošajos momentos demonstrēja pirmgadnieks Džeisons Teitums.

“Celtics” vadība sasniedza pat 16 punktus, tomēr “Pistons” spēles izšķirošajā ceturtdaļā spēja pietuvoties līdz minimumam. Pēdējās minūtēs roka no tālās distances nenotrīcēja Teitumam, tāpat precīzs bija centrs Als Horfords.

Labākais uzvarētāju rindās bija Als Horfords, kurš guva 18 punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem, tāpat Horfords atdeva sešas rezultatīvas piespēles. 16 punkti saspēles vadītāja Kairija Ērvinga kontā. Teitums realizēja trīs no pieciem tālmetieniem un spēli noslēdza ar 11 gūtiem punktiem. “Pistons” rindās 19 punktus guva uzbrucējs Tobiass Hariss.

Citā spēlē savu personisko rezultativitātes rekordu laboja Indianas “Pacers” aizsargs Viktors Oladipo, kurš uzvarā pār Denveras “Nuggets” guva 47 punktus. Tāpat basketbolista kontā sešas rezultatīvas piespēles un septiņas izcīnītas bumbas zem groziem.

Lai noskaidrotu uzvarētāju bija nepieciešams papildlaiks, kurā “Nuggets” basketbolisti spēja gūt tikai divus punktus. 24 punktus Indianas labā guva Mails Tērners, bet 18 pievienoja Tadeuss Jangs. 14 gūti punkti Lietuvas talanta Domanta Saboņa kontā. “Nuggets” rindās pa 25 guva Trejs Lailss.

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta svētdienas spēļu rezultāti:

Sakramento “Kings” – Toronto “Raptors” 87:102 (17:22, 29:32, 21:25, 20:23);

Detroitas “Pistons” – Bostonas “Celtics” 81:91 (21:29, 16:15, 22:29, 22:18);

Indiānas “Pacers” – Denveras “Nuggets” 126:116 (22:35, 37:31, 31:22, 24:26, 12:2) – pagarinājumā;

Minesotas “Timberwolves” – Dalasas “Mavericks” 97:92 (23:24, 24:24, 24:21, 26:23);

Ņūorleānas “Pelicans” – Filadelfijas “76ers” 131:124 (32:26, 34:29, 21:40, 44:29);

Ņujorkas “Knicks” – Atlantas “Hawks” 111:107 (24:21, 27:31, 25:23, 35:32).