“Optibet” telpu futbola virslīgas ceturtdaļfinālu pārvar visas četras favorītes

27/03/2022 18:08

“Optibet” telpu futbola virslīgas izslēgšanas turnīrā ceturtdaļfinālu pārvarējušas visas četras favorītes, ziņo Latvijas Futbola federācija (LFF).

Esošā čempione un regulārās sezonas uzvarētāja “Raba” saskārās ar nopietnu “Rēzeknes” pretestību. Sērijas pirmajā mačā Rīgā rēzeknieši atradās vadībā ar 2:0 un 4:3, bet piecas minūtes pirms pamatlaika beigām atspēlēja divu vārtu deficītu un panāca 6:6. Rezultatīvās spēles likteni izšķīra brazīlietis Eriveltons, kuram pirmajā mačā četri vārtu guvumi.

Atbildes spēlē Rēzeknē mājinieki izvirzījās vadībā, tomēr otrajā puslaikā “Raba” brazīlieši salauza rēzekniešu pretestību. Šī ir pirmā sezona, kad “Rēzekne” neizcīnīja nevienu uzvaru izslēgšanas spēlēs. Pusfinālā “Raba” tiksies ar “Jēkabpils lūši”/”Ošukalns” komandu, kas mazrezultatīvā sērijā pieveica sezonas pārsteigumu “Salaspils”. Abos mačos salaspilieši izvirzījās vadībā, tomēr pārsvaru noturēt neprata, zaudējot ar 1:2 Jēkabpilī un ar 1:3 Salaspilī. “Lūši” spēlēs pusfinālā trešo gadu pēc kārtas.

Vicečempione “Petrow”/”Jelgava” vienīgā tika pie “sausās” uzvaras ceturtdaļfināla spēlē. Jelgavnieki savā laukumā ar 9:0 sakāva “Nikers” vienību. Atbildes mačā mājinieki ilgi saglabāja intrigu, otrā puslaika vidū atrodoties iedzinējos ar 1:2, tomēr galotnē vairāk pieredzējusī “Petrow” vienība sasita vairākas bumbas tukšos vārtos.

Visbeidzot, Latvijas titulētākā komanda “Nikars” divreiz apspēlēja izslēgšanas spēļu debitanti “Nīca”/”OtankiMill”. Pusfinālā Rīgas vienību gaida sāncensība ar “Petrow”. Pagājušogad “Petrow” uzvarēja “Nikaru” visās trīs pusfināla spēlēs ar kopējo vārtu bilanci 26:1.

Pusfinālu sērijas sāksies sestdien, 2.aprīlī, un ritēs līdz kādas komandas trim uzvarām.