OS čempions: Man šķita, ka “Spartak” Znaroks zaudēja pārliecību savos spēkos

30/07/2021 09:58
Nokopēts
Oļegs Znaroks

1972. gada Ziemas olimpisko spēļu čempions Aleksandrs Paškovs sarunā ar “Russia-hockey” paudis savu viedokli par izmaiņām Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubā Maskavas “Spartak”.

Iepriekš vēstīts, ka Krievijas galvaspilsētas vienība pēc sezonas pieņēma lēmumu neturpināt sadarbību ar Oļegu Znaroku un Hariju Vītoliņu, kuri “Spartak” nostrādāja divus gadus. Aizvadītajā sezonā Maskavas klubs ar 28 uzvarām 60 spēlēs ieņēma astoto pozīciju Rietumos, bet konferences ceturtdaļfinālā tika piedzīvots zaudējums pret Maskavas CSKA ar 0-4.

“Man tas nekļuva par pārsteigumu, ka divu sezonu laikā Znarokam maz kas sanāca “Spartak” vienībā. Šķita, ka šajā komandā viņš zaudējis pārliecību savos spēkos, mērķtiecību. Ir aizdomas, ka “Spartak” ne viss bija atkarīgs no viņa, kas noveda pie apātijas, it īpaši otrajā sezonā. “Spartak” pietrūka sava kursa. Skaidrs, kādu hokeju centās spēlēt [citi Maskavas klubi] CSKA un „Dynamo”, bet “Spartak” nevarēja tikt skaidrībā. Jaunajam trenerim tas ir jāsaprot.”

Iepriekš Znaroks kopā ar Vītoliņu vadījis arī HK MVD, Maskavas “Dynamo” un Sanktpēterburgas SKA, trīs reizes izcīnot Gagarina kausu. Tāpat speciālisti ar Krievijas izlasi kļuvuši par pasaules un olimpiskiem čempioniem.

Gaidāmajā sezonā “Spartak” vadīs Boriss Mironovs, kuram tā būs pirmā pieredze galvenā trenera amatā KHL klubā. Znaroks pagaidām ir bez darba, savukārt Vītoliņš pirms dažām dienām tika nozīmēts par Latvijas izlases treneri.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
2.76
4.78
2.23
8.5
4.8
1.27
3.4
3.2
2.2
1.23
6.25
11
2.8
3.25
2.55
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām