Oša pārstāvētajā “Lugano” konstatēts Covid-19 saslimšanas gadījums

Mārcis Ošs
Mārcis Ošs | Foto: "Lugano"

Latvijas futbola izlases aizsarga Mārča Oša pārstāvētajā Šveices komandā “Lugano” uzbrucējam Matia Botani noteikta saslimšana ar Covid-19, ziņo vienība.

Komanda vēsta, ka otrdien futbolists veicis standarta polimerāzes ķēdes reakcijas (PCR) testu, kas apliecinājis, ka Botani ir inficējies ar vīrusu.

Viņš gan kopš pēdējās spēles, kas tika aizvadīta sestdien, nav bijis kontaktā ar pārējiem futbolistiem un jau kopš simptomu parādīšanās atradās savās mājās.

“Lugano” arī ziņo, ka PCR testi šī iemesla dēļ tuvākajā laikā būs jāveic arī pārējiem kluba futbolistiem un personālam, tātad arī Ošam.

Konkrēti lēmumi tiks pieņemti pēc tam, kad gala slēdzienu sniegs Tičīno kantona ārsts.

Nākamā spēle “Lugano” paredzēta 1.oktobrī pret čempioni Bernes “Young Boys”.

Jau ziņots, ka Latvijas futbola izlases uzbrucēja Roberta Uldriķa pārstāvētā Šveices komanda “Sion”, kurā par treneri strādā bijušais vārtsargs Andris Vaņins, līdz 31.oktobrim atradīsies pašizolācijā.

Pēc Covid-19 analīžu rezultātu saņemšanas Valē kantona veselību pārraugošā iestāde lēmusi par komandas, tajā skaitā tehniskā un medicīniskā personāla, atrašanos karantīnā līdz 31.oktobrim. Klubs nekomentē, cik personas inficējušās ar Covid-19, taču pašizolācijā atradīsies 45 cilvēki.

“Sion” lūgusi arī pārcelt tuvākās divas Šveices superlīgas spēles. Sjonas futbolisti laukumā varētu atgriezties 8.novembrī mačā ar “Basel”.

“Lugano” pēc piecām spēļu kārtām ar deviņiem punktiem ir trešajā vietā, bet Sjonas vienība ar trim punktiem četrās spēlēs ir astotā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par