Ovečkins atbild Panarinam: Varbūt tur, kur viņš dzīvo nekas arī nav mainījies

Iļja Kovaļčuks un Aleksandrs Ovečkins, sportazinas.com
Iļja Kovaļčuks un Aleksandrs Ovečkins | Foto: Andre Ringuette/IIHF

Nacionālās hokeja līgas () kluba Vašingtonas “Capitals” un Krievijas izlases superzvaigzne atbildējis citam krievu hokejistam Artemijam Panarinam, kurš nesen asi kritizējis valsts prezidentu Vladimiru Putinu.

Kā zināms, Ņujorkas “Rangers” jaunpienācējs Panarins iepriekš intervijā asi kritizēja Krievijā valdošo iekārtu, norādot, ka kopš deviņdesmitajiem gadiem daudz nav mainījies.

Viņam nepiekrīt Ovečkins, kurš izteicies: “Varbūt tur, kur viņš dzīvo nekas arī nav mainījies. Sportā viss ir mainījies. Vai arī dzīvē? Man viss ir mainījies. Protams, katram šeit ir savs viedoklis.”

Zīmīgi, ka Ovečkins jau iepriekš paudis atbalstu Putina režīmam: 2017.gadā pirms prezidenta vēlēšanām hokejists izveidoja kustību ar nosaukumu “Putin Team”. Prezidentu atbalstoši sportisti fotogrāfējās t-kreklos ar “Putin Team” uzrakstu, izvietojot bildes sociālajos tīklos.

Panarina izteikumi izpelnījušies plašu rezonansi Krievijas medijos, tomēr lielākā daļa Krievijas hokejistu, tajā skaitā, bijušais komandas biedrs Sergejs Bobrovskis, uzbrucēja izteikumus nenosoda, norādot, ka katram ir tiesības uz brīvu viedokli.

Panarinam piekrīt cits NHL spēlējošais krievu hokejists – Ņikita Zadorovs no Kolorādo “Avalanche”: “Piekrītu Panarinam, jo man arī liekas, ka dodamies atpakaļ…”

Panarins: Man ir vieglāk pateikt Putinam, ka viņš ir slikts, nekā atzīt Dieva neesamību

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par