Ovečkins kaldina “Capitals” uzvaru; Gudro 100. vārti karjerā

18/10/2018 09:33
Vašingtonas Capitals, Sportazinas.com

Trešo uzvaru Nacionālas hokeja līgas (NHL) jaunajā sezonā aizvadītajā naktī guva Vašingtonas “Capitals” hokejisti, kas papildlaikā pieveica Ņujorkas “Rangers” vienību.

“Capitals” papildlaikā pārspēja “Rangers” hokejistus ar 4:3 (1:1; 2:1; 0:1; 1:0).

Rezultātu mājinieku labā spēles septītajā minūtē atklāja Mika Zebanjenads, taču ilgi nebija jāgaida līdz “Capitals” hokejisti rezultāta starpību izlīdzinās. 15. minūtē Džons Karlsons pēc Niklasa Bekstrema uzvarēta iemetiena raidīja ripu “Rangers” vārtos.

Otrās trešdaļas sākumā ar vārtiem vairākumā izcēlās Aleksandrs Ovečkins, kurš no sava punkta izvirzīja mājiniekus vadībā. Turpinājumā Džimijs Vīzijs rezultāta starpību izlīdzināja, bet trīs minūtes līdz perioda beigām Ovečkins vairākumā atkal vadībā izvirzīja Vašingtonas vienību.

Trešajā trešdaļā Ņujorkas vienībā vārtus vēl spēja gūt Kriss Kreiders, atkal izlīdzinot rezultāta starpību.  Uzvarētāju nācās noteikt papildlaikā, kurā uzvaras vārtu guva Mets Niskanens.

Tikmēr 100. vārtus karjerā guvis Džonijs Gudro, kura pārstāvētā Kalgari “Flames” vienība viesos ar 5:2 pārspēja Bostonas “Bruins” hokejistus.

“Flames” vienības ceturto uzvaru piecos mačos kaldināja Mihaels Froliks, kura kontā divi vārti.

Ceturto uzvaru sešos mačos izcīnījusi  Monreālas “Canadiens”, kas ar 3:2 pārspēja Sentluisas “Blues”. Vienībai panākumu atnesa Brendans Galagers, kurš ar vārtiem izcēlās tikai 11 sekundes pirms pamatlaika beigām.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta trešdienas spēļu rezultāti:

Monreālas “Canadiens” – Sentluisas “Blues” 3:2 (1:0, 1:1, 1:1);

Vašingtonas “Capitals” – Ņujorkas “Rangers” 4:3 (1:1, 2:1, 0:1, 1:0) – pagarinājumā;

Kalgari “Flames” – Bostonas “Bruins” 5:2 (3:0, 1:2, 1:0);

Anaheimas “Ducks” – Ņujorkas “Islanders” 4:1 (1:0, 1:0, 2:1).