Ovečkins ne reizi nepārspēj Merzļikinu rezultatīvā “Blue Jackets” uzvarā (VIDEO)

09/02/2022 07:28
Elvis Merzļikins

Latvijas vārtsargs Elvis Merzļikins otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē atvairīja 29 pretinieku metienus, palīdzot viņa pārstāvētajai Kolumbusas “Blue Jackets” izcīnīt uzvaru. “Blue Jackets” izbraukumā ar rezultātu 5:4 (0:1, 3:2, 2:1) uzvarēja Vašingtonas “Capitals”, sagādājot pretiniekiem otro zaudējumu pēc kārtas.

Merzļikins tika galā ar 29 no 33 pretinieku metieniem (87,9%). Šosezon viņš 27 aizvadītās spēlēs vidēji ielaidis 3,39 ripas un atvairījis 90,5% metienu. Lai arī “Capitals” izvirzījās vadībā ar 2:0 pēc Garneta Hataveja un Nika Douda metieniem, Patriks Laine un Adams Bokvists spēja panākt 2:2. Tad Jevgēņijs Kuzņecovs atguva vadību Vašingtonai (3:2), bet Laine un Trejs Fikss-Volanskis pārsvaru atguva Kolumbusai (4:3). Tad Toms Vilsons guva vārtus trešā perioda beigu daļā (4:4), savukārt Būns Dženers uzvaru izrāva nepilnu minūti pirms pamatlaika beigām (5:4).

Kolumbusas vienībā rezultatīvākais ar diviem gūtiem vārtiem un rezultatīvu piespēli bija Laine. Dženers uzvaru nesošajiem vārtiem pievienoja arī rezultatīvu piespēli, bet Makss Domi un Gustavs Nīkvists sakrāja pa divām rezultatīvām piespēlēm. “Capitals” rindās Douds sakrāja divus rezultativitātes punktus (1+1), kamēr divos vārtu guvumos asistēja Karls Hagelins.

Citā spēlē Pitsburgas “Penguins”, spēlējot bez savainotā Teodora Bļugera, izbraukumā ar rezultātu 4:2 (0:2, 3:0, 1:0) izcīnīja uzvaru pār Bostonas “Bruins”, pārtraucot četru zaudējumu sēriju.

“Blue Jackets” ar izcīnītiem 43 punktiem 44 aizvadītās spēlēs Austrumu konferences turnīra tabulā ierindojas desmitajā vietā, kamēr “Penguins” ar 64 punktiem 47 mačos ieņem piekto vietu.