Ovečkins paliek bez punktiem “Capitals” zaudējumā (VIDEO)

11/02/2020 09:47
Vašingtonas Capitals, Sportazinas.com

Nacionālās hokeja līgas () spēlē Vašingtonas “Capitals” (27-15) ar 3:5 piekāpās Ņujorkas “Islanders” (21-16) komandai.

“Capitals” vienībā vārti un rezultatīva piespēle Džona Kārlsona rēķinā, bet divas rezultatīvas piespēles Niklasam Bekstremam. Vēl vārtus Vašingtonas labā guva Tīdžejs Ošī un Larss Ellers.

Uzvarētājiem divi vārti Entonija Boviljē kontā, pa vieniem iemeta Devons Teivs, Džordans Eberle un Leo Komarovs. Ar trīs rezultatīvām piespēlēm izcēlās Broks Nelsons un Džoss Beilijs.

Vašingtonas līders Aleksandrs Ovečkins šajā spēlē vārtus neguva, iādējādi viņš joprojām ir divu precīzu metienu attālumā no karjeras 700 vārtu atzīmes.

Citā mačā Arizonas “Coyotes” (21-23) ar rezultātu 3:2 spēles izskaņā pieveica Monreālas “Canadiens” (17-24) vienību.

Pirmajās divās spēles minūtēs divu vārtu pārsvaru ieguva “Canadiens” hokejisti, kad precīzi bija Džeiks Evanss un Brendans Galahers. Turpinājumā vārtus guva tikai “Coyotes” spēlētāji, minūti līdz pamatlaika beigām vārtus guva Džeikobs Čikruns. Ar vārtiem Arizonas kluba labā atzīmējās arī Dereks Stepans un Tailers Hols.

Jau ziņojām, ka Elvis Merzļikins un Kolumusas “Blue Jackets” ar 1:2 papildlaikā piekāpās Tampabejas “Lightning”. Elvis atvairīja 28 no 30 (93,3%) pretinieku hokejistu izdarītajiem metieniem un palīdzēja komandai izcīnīt vienu punktu.