Ozoliņa trenētā “Torpedo” sagādā “Vityaz” otro sagrāvi pēc kārtas

17/11/2019 19:34

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Ņižņijnovgorodas “Torpedo” ar Sandi Ozoliņu treneru korpusā šodien savā laukumā atspēlēja divu vārtu deficītu un svinēja uzvaru pār Maskavas apgabala “Vityaz” ar 6:2.

Par spēles izšķirošo epizodi kļuva viesu uzbrucēja Jevgeņija Artjuhina 5+10 minūšu sods par sitienu ar celi. Tajā brīdī rezultāts bija 2:2, bet mājinieki trīs reizes izmantoja pretinieku spēlētāja noraidījumu, gūstot komfortablu pārsvaru – 5:2. Trešajā trešdaļā punktu pielika Damirs Žafjarovs, kuram tie bija otrie vārti, viņa kontā arī viena piespēle. Ar 1+2 uzvarētāju rindās izcēlās Mihails Varnakovs, bet aizsargam Čejam Genovejam trīs piespēles.

“Torpedo” izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas un šobrīd ieņem piekto pozīciju Rietumu konferencē ar 15 panākumiem 30 mačos. Savukārt “Vityaz” pēdējās deviņās spēlēs tikusi pie viena panākuma.

Pekinas “Kunlun Red Star” pārtrauca Magņitogorskas “Metallurg” piecu panākumu sēriju, pārspējot pretiniekus ar 3:1. Uzvaras vārtus Ķīnas kluba labā guva 25 gadus vecais uzbrucējs Spensers Fū, kurš panāca 2:1 trešā perioda sākumā. Trešo ripu “Metallurg” vārtos iemeta Luks Lokharts. Līdz ar šo neveiksmi Magņitogorskas komanda palika piektajā pozīcijā Austrumos, kamēr “Kunlun Red Star” ieņem desmito vietu tajā pašā konferencē.

Čeļabinskas “Traktor” joprojām nespēj tikt pie panākuma Vladimira Jurzinova vadībā. Šodien komanda zaudēja Jekaterinburgas “Avtomobilist” ar 2:4. “Traktor” divas reizes spēja panākt izlīdzinājumu, bet izšķirošos vārtus laukuma saimnieki ielaida trīsarpus minūtes pirms sirēnas, atzīmējoties Grigorijam Belousovam, savukārt divas minūtes pirms spēles beigām precīzs bija Naidžels Douss.

Pēteris Skudra tika atlaists no “Traktor” galvenā trenera amata novembra sākumā. Viņa aizstājēja Jurzinova vadībā Čeļabinskas vienība piedzīvojusi trīs neveiksmes pēc kārtas, komanda ir Austrumu konferences pastarīte. “Avtomobilist” arī pēc četriem panākumiem pēc kārtas joprojām atrodas ārpus “play-off” zonas.

Sanktpēterburgas SKA svinēja ceturto uzvaru pēc kārtas, papildlaikā pārspējot Vladivostokas “Admiral” ar 2:1. Uzvaras vārtus guva uzbrucējs Sergejs Plotņikovs. Jau ziņots, ka latviešu vārtsarga Jāņa Kalniņa pārstāvētā Helsinku “Jokerit” ar 1:4 zaudēja Habarovskas “Amur”. Komandas vārtus sargāja Anti Niemi.