Pagarināts termiņš, kad ārzemnieki var lauzt līgumus ar Krievijas un Ukrainas futbola klubiem

21/06/2022 16:19
FIFA ofiss

Starptautiskā Futbola federāciju asociācija (FIFA) otrdien pagarināja termiņu ārzemju spēlētāju un treneru tiesībām lauzt līgumus ar Krievijas un Ukrainas klubiem līdz nākamā gada jūnijam.

FIFA pēc padomes lēmuma paziņoja, ka ir devusi “spēlētājiem un treneriem iespēju trenēties, spēlēt un saņemt algu, vienlaikus aizsargājot Ukrainas klubu intereses un veicinot ārzemju spēlētāju un treneru izbraukšanu no Krievijas”. Īpašie noteikumi tika ieviesti 7.martā, nepilnu divu nedēļu laikā pēc Krievijas iebrukuma Ukrainā, un sākotnēji tie bija spēkā līdz šā gada 30.jūnijam.

FIFA un Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA) ir izslēgušas Krievijas komandas no visiem starptautiskajiem turnīriem. FIFA paziņoja, ka tā “turpinās sekot līdzi situācijai Ukrainā”, ka tā “arī turpina nosodīt Krievijas joprojām turpinošos spēka pielietošanu un aicina ātri izbeigt karadarbību un atgriezties pie miera”.

Futbola spēlēšana Ukrainā tika apturēta Krievijas iebrukuma sākumā, un klubu mājas spēles Eiropas sacensībās notiek ārpus savas valsts.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Gorans Dragičs
12/08/2022 22:34

Slovēnija un Turcija sarīko šovu pārbaudes spēlē, Dragičs pagarinājumā atnes uzvaru slovēņiem (VIDEO)

Šovakar vairākas Eiropas basketbola izlases aizvadījušas pārbaudes spēles, gatavojoties PK kvalifikācijas mačiem un “Eurobasket” cīņām. Aizraujošu cīņu parādīja Slovēnija un Turcija, kur spēle noslēdzās ar rezultātu 104:103, slovēņiem uzvarot papildlaikā….

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām