“Panarina izteikumi var iegriezt Znarokam” – tā ir Krievija

Artemijs Panarins, sportazinas.com
Foto: Kirk Irwin/Getty Images/AFP/Scanpix/LETA

Kādreizējais Krievijas izlases un Nacionālās hokeja līgas klubu aizsargs Aleksejs Žitņiks uzskata, ka Kontinentālās hokeja līgas () kluba Maskavas “Spartak” galvenajam trenerim Oļegam Znarokam var atspēlēties viņa znota Artemija Panarina izteikumi par Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu.

“Nekādu skandālu neredzu – mums ir brīva valsts. Panarins vienkārši izteica savas domas. Politika – tā vispār ir katra brīva izvēle, privāta lieta, bet reliģija, domāju, ka to publiski apspriest nevajadzēja, tas nebija labi. Bet kopumā: normāls viedoklis, katram ir tiesības uz tādu.”

“Kopumā sportistam apspriest politiskus momentus – tas ir uz robežas. Tomēr nevar teikt, ka Ziemeļamerikā no tā izvairās, īpāši, kad ir jauns prezidents. NBA un amerikāņu futbolā spēlētāji, tāpat NHL komandas pārstāvis Smits-Pelijs, ir atteikušies apciemot Balto namu,” sacīja leģendārais Krievijas izlases aizsargs.

Panarins: Man ir vieglāk pateikt Putinam, ka viņš ir slikts, nekā atzīt Dieva neesamību

“Jebkuras tēmas apspriešana – tas ir normāli, galvenais, lai neviens neapvainojas,” turpināja kādreizējais hokejists.  “Tomēr man ir bažas, ka Panarina intervija vienā vai otrā veidā var iegriezt Znarokam.”

“Šīs tēmas pacelšana var ietekmēt “Spartak” jauno treneri, ņemot vērā viņu saikni. Neizbēgāmi izvairīties no negatīvā. Domāju, ka normālā sabiedrībā nekam tādam nevajadzētu notikt, tomēr tā būs,” sacīja Žitņiks, kurš karjeras lielāko daļu aizvadīja pārstāvot Bufalo “Sabres” komandu, bet 1992.gadā triumfēja olimpiskajās spēlēs.

Kā zināms, no nākamās sezonas bijušais Krievijas izlases galvenais treneris atgriezīsies KHL apritē, kļūstot par Maskavas “Spartak” galveno treneri. Par viņa asistentu strādās Harijs Vītoliņš, bet komandas sastāvā iekļauti divi Latvijas izlases hokejisti: Kaspars Daugaviņš un Mārtiņš Karsums.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par