Par krāpšanos LSBL bronzas mačā LBS lūdz izvērtēt tiesnešu un trenera darbu (VIDEO)

20/03/2023 16:22
Nokopēts
Andris Steļmahs

Par “Jūrmala” komandas krāpšanos “Pullman” Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) spēlē par bronzas godalgu LSBL direktore Līga Goldmane aicinājusi Latvijas Basketbola savienību (LBS) izvērtēt gan tiesnešu, gan Jūrmalas vienības trenera Andra Steļmaha darbu attiecīgajā mačā, teikts LBS paziņojumā.

Nedēļas nogalē norisinājās LSBL finālčetrinieka turnīrs, kurā “Jūrmala” tika pie bronzas godalgām, ar rezultātu 65:57 pārspējot “Jelgavu”. Pēc spēles “Jelgavas” basketbolistes sociālajos tīklos publicēja video fragmentus no mača tiešraides, kuros redzams, ka uzvarētāju rindās vairākas reizes soda metienus izpildīja cita spēlētāja, nevis tā, pret kuru tika pārkāpti noteikumi.

“Nav šaubu, ka visiem spēles dalībniekiem jāievēro basketbola noteikumu burts un gars. Atgādinu, ka spēles laikā par noteikumu ievērošanu atbild spēles tiesneši, kuru pienākumus ir arī sekot, kuram spēlētājam jāizpilda soda metieni,” LBS paziņojumā citēta Goldmane.

Tāpat Goldmane norādīja, ka par attiecīgo situāciju ir informējusi LBS Tiesnešu komisijas vadītāju Kristapu Konstantinovu, lūdzot izvērtēt spēles tiesnešu darbības kvalitāti, kā arī LBS Treneru komisiju par “Jūrmalas” trenera Steļmaha rīcību, kas neatbilst Godīgas spēles principiem.

Tikmēr par LSBL čempionēm kļuva “Pullman” “Rīgas Stradiņa universitātes” otrā komanda (RSU-2), kas izšķirošajā cīņā ar 95:70 uzvarēja “Ventspili”.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām