Par Krievijas pamešanu paziņo divkārtējā pasaules čempione vingrošanā Paseka

06/10/2022 15:45
Nokopēts
Marija Paseka

Divkārtējā pasaules čempione krieviete Marija Paseka ir paziņojusi par aizbraukšanu no Krievijas, ceturtdien ziņo tīmekļa vietne “Championat.com”. 27 gadus vecā Paseka sociālajos tīklos ir paziņojusi, ka “gaidāmas lielas pārmaiņas”. Viņa raksta, ka aizbraukšana no valsts viņai radīs “jaunas domas, jaunu attieksmi pret visu, jaunu mani pašu”.

“Tā ir mana atjaunošanās, kurā varēšu sevi attīstīt, ieraudzīt ko jaunu, pat sajust sevī ko jaunu. Un tad jau redzēs, kā būs un kad atgriezīšos dzimtenē,” savos sociālajos tīklos rakstīja Paseka. Paseka skaidro, ka Krieviju nepamet uz visiem laikiem.

“Man piedāvāja trenera darbu ārzemēs, un es piekritu. Es netaisos uz visiem laikiem šķirties no savas valsts un ļoti mīlu Krieviju. Ļoti ceru, ka vēlāk mana ārzemju pieredze būs pieprasīta mājās,” sportistes teikto citē Krievijas informācijas aģentūra TASS. Krievijas Vingrošanas federācijas (FSGR) prezidents Vasilijs Titovs, reaģējot uz Pasekas paziņojumu, bilda, ka šobrīd Paseka atrodas Krievijā.

“Paseka nekur nav aizbraukusi. Viņa ir Krievijā. Vai viņa varēja doties uz Eiropu vai ASV? Man nav tādas informācijas. Paseka tagad ir Krievijā, tas ir fakts, Titovu citē laikraksta “Sport-express” interneta sadaļa. Paseka ir četrkārtēja olimpisko spēļu medaļniece, trīskārtēja Eiropas čempiona un četrkārtēja Universiādes čempione. Viņai piešķirts Krievijas nopelniem bagātās sporta meistares nosaukums.

Jau ziņots, ka septembra beigās no Krievijas, nevienu nebrīdinot, emigrēja Krievijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretāre un Krievijas Sinhronās peldēšanas federācijas (FSPR) prezidija locekle 39 gadus vecā Anastasija Davidova, kura ir pieckārtēja olimpiskā čempione sinhronajā peldēšanā. Viņas kontā ir arī 13 pasaules čempiones un septiņi Eiropas čempiones titu

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.83
3.83
1.71
2.62
3.63
2.52
1.47
4.4
6.5
1.17
7.5
17
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām