Pārmaiņas arī uz soliņa – “VEF Rīga” ieceļ jaunu galveno treneri

22/05/2026 13:30
Nokopēts
Jevgēņijs Kosuškins

Latvijas basketbola klubs “VEF Rīga” paziņojis, ka par komandas jauno galveno treneri iecelts Jevgēnijs Kosuškins.

Viņš ilgstoši bijis daļa no “VEF Rīga” organizācijas, kur kopš 2013. gada strādājis kopā ar dažādiem galvenajiem treneriem un pakāpeniski veidojis savu profesionālo pieredzi. Kosuškins piecas reizes kļuvis par LBL čempionu kā spēlētājs, savukārt kā trenera asistentam Kosuškinam deviņi izcīnīti LBL čempiontituli. Līgums ar treneri noslēgts uz vienu sezonu. Par Kosuškina asistentu sastāvu tisk informēts tuvākajā laikā.

“Šī komanda man ir daudz vairāk nekā tikai basketbola klubs. Šeit esmu audzis kā treneris un personība jau kopš 2013. gada. Komandā esmu strādājis kopā ar Ramūnu Butautu, Nikolaju Mazuru, Jāni Gailīti un pēdējās divas sezonas arī ar Mārtiņu Gulbi. Katrs no šiem treneriem man devis vērtīgu pieredzi un palīdzējis attīstīties,” izteicies Kosuškins.

“Esmu pateicīgs klubam par uzticību un iespēju kļūt par komandas galveno treneri. Šo gadu laikā kopā esam piedzīvojuši daudz spilgtu emociju, izcīnījuši titulus un ar dažādām sekmēm pārstāvējuši Latvijas basketbolu starptautiskā līmenī. Ticiet man, lai nu kurš, bet es ļoti labi apzinos, ko nozīmē būt “VEF Rīga” galvenajam trenerim, un zinu arī atbildību, kas nāk līdzi šim amatam. Esmu to redzējis no malas, tagad man būs iespēja to piedzīvot pašam. Es gribu izveidot komandu ar raksturu, uzvarētāju mentalitāti un maksimālu atdevi laukumā. Vienlaikus turpināsim dot iespēju Latvijas spēlētājiem augt un attīstīties, kopā veidojot jaunu stāstu “VEF Rīga” vēsturē,” atzinis Kosuškins.

    Pagaidām neviens nav komentējis