Pasaules rallijkrosa čempionāta komanda STARD vēlas paturēt Baumani

Jānis Baumanis, sportazinas.com
Jānis Baumanis Foto: Sportista oficiālā Facebook lapa

Pasaules rallijkrosa čempionāta komanda STARD arī nākamsezon savā sastāvā vēlas redzēt latviešu autosportistu Jāni Baumani, informē sacensību rīkotāji.

STARD pašlaik strādā pie jaunas automašīnas izveides prestižākajā “SuperCar” klasē.

Pašlaik 26 gadus vecais Baumanis ar STARD komandas “Ford Fiesta” automašīnām startējis jau iepriekšējās divas sezonas, bet šogad viņš kopvērtējumā izcīnīja devīto vietu. Tik augstā vietā nebija nevienas komandas braucējs, kam nav tieša rūpnīcas atbalsta.

Šobrīd STARD plāno uz nākamo gadu izveidot spēcīgu automašīnu.

“Esam ļoti apmierināti ar šī gada rezultātiem. Domāju, ka ikviens sagaidīja, ka atstarpe starp rūpnīcu un privātajām komandām būs lielāka, tomēr esam apliecinājuši, ka ar nepieciešamo devu uzlabojumu un pieredzi, kas radusies pēdējo gadu laikā, mēs varam atstarpi samazināt,” teica STARD komandas vadītājs Mihaels Sakovičs. “Šobrīd esam jaunas automašīnas izstrādes procesā, kas būs vēl efektīvāka un labāka. Sagaidām, ka mūsu pozīcijas pasaules čempionātā uzlabosies.”

STARD komanda pieder bijušajam pasaules rallija čempionāta (WRC) un rallijkrosa braucējam Manfrēdam Štolam no Austrijas.

Komanda pašlaik strādā pie tā, lai turpinātu sadarbību ar Baumani arī nākamajā sezonā.

“Mūsu plāns ir turpināt sadarboties ar Jāni. Pēdējo gadu laikā mūsu sadarbība ir ļoti uzlabojusies. Ir izveidojusies uzticības un pārliecības bāze, turklāt mēs viens otru zinām, kas pretī panākumiem ir ļoti nozīmīgi,” pauda Sakovičs. “Baumanis arī kā braucējs nepārtraukti pilnveidojas, tāpēc mēs būtu ļoti priecīgi, ja varētu turpināt ar viņu sadarboties. Šobrīd esam sarunās.”

Nākamsezon STARD gatavojas pasaules čempionātā startēt ar divām automašīnām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par