Pasečņikam produktīvs sniegums, “Herbalife” spēlē trīs pagarinājumus (VIDEO)

28/12/2017 01:39
pasecniks, sportazinas

Jau iepriekš ziņojām par latviešu pārstāvēto komandu sekmēm (lasīt ŠEIT) “7 Days” ULEB Eirokausa turnīra noslēdzošajā 10.kārtā. Kā pēdējais šodien laukumā devās Anžejs Pasečņiks.

Viņa pārstāvētā Grankanārijas “Herbalife” jau kārtu pirms grupu turnīra beigām bija nodrošinājusi vietu “Last 16” turnīra stadijā un uzvarot šajā spēlē, tā pirmo posmu noslēgtu kā D grupas uzvarētāja. Spēlē izvērtās īstenākajā trillerī, proti, spēlē pret “ASVEL Villeurbanne”, lai noskaidrotu uzvarētāju, bija nepieciešamas 55 (!) minūtes (trīs papildlaiki), beigās gan noslēdzošajā ceturtdaļā izlaižot pārvsaru, bet visā spēlē atzīstot viesu pārākumu ar 128:129 (17:14, 28:19, 30:28, 12:26, 17:17, 11:11, 13:14).

Pasečņikam atzīstams sniegums – viņš laukumā pavadīja nepilnas 17 minūtes, kuru laikā guva 10 punktus (5/6 2p) un izcīnīja piecas atlēkošas bumbas, bloķējot arī trīs pretinieku metienus. Tiesa, ne spēles izskaņā un nevienā no papildlaikiem viņš laukumā neatradās.

Anžejam arī ļoti solīds efektivitātes rādītājs – 14.

Jāpiebilst, ka viesu aizsargs Džons Robersons uzstādīja Eirokausa rekorda pēc gūto trīspunktu metienu skaita vienas spēles ietvaros – 11.

“Herbalife” spēlēja vienā grupā ar Ojāra Siliņa pārstāvēto Trento “Dolomiti Energia”, kura tajā ar bilanci 6-4 ieņēma otro vietu, bet Pasečņika klubs palika ceturtais ar 5-5, bet grupā triumfēja ASVEL ar 7-3.