Pasečņiks nespēlē, ”Wizards” ielaiž 38 punktus pirmajā ceturtdaļā pret ”Suns”

01/08/2020 02:11

Pirmo spēli pēc Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezonas atsākšanās šonakt aizvadīja Anžeja Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas ”Wizards”, taču latviešu basketbolists neizgāja laukumā mačā pret Fīniksas ”Suns” komandu, kam ”Wizards” zaudēja ar 112:125.

Anžejs Pasečņiks devās laukumā visās ”Wizards” pārbaudes spēlēs pirms NBA sezonas atsākšanās, taču tikai vienā no pārbaudes mačiem nospēlēja vairāk par desmit minūtēm un šonakt pirmajā Vašingtonas spēlē pēc sezonas atsākšanās nemaz neizgāja laukumā.

Abas komandas spēli uzsāka ļoti rezultatīvi. “Wizards” pirmo 12 minūšu laikā iemeta 31 punktu, taču viesi demonstrēja vēl iespaidīgāku sniegumu uzbrukumā un pabeidza pirmo ceturtdaļu ar septiņu punktu pārsvaru (38:31). Lai gan otrā ceturkšņa vidū Vašingtona pirmoreiz kopš mača sākuma atguva vadību, “Suns” pirmā puslaika turpinājumā veica 18:6 izrāvienu un devās pārtraukumā komfortablā vadībā – 67:52.

Sākoties otrajam puslaikam, “Wizards” guva septiņus punktus pēc kārtas un sadeldēja deficītu līdz -8, tomēr pietuvoties tuvāk pretiniekiem pirms izšķirošās ceturtdaļas sākuma nespēja (81:89). Pēdējā ceturkšņa ievadā Fīniksa vairākkārt palielināja savu pārsvaru līdz divciparu skaitlim un beigu beigās svinēja pārliecinošu uzvaru ar 125:112.

Uzvarētājiem rezultatīvākais ar 27 gūtiem punktiem bija Devins Bukers. Tāpat lielisku maču aizvadīja arī Deandre Eitons, kurš pievienoja 24 punktus un savāca 12 atlēkušās bumbas. Savukārt Vašingtonas rindās rezultatīvākais ar 21 gūtu punktu šoreiz bija Ruī Hačimura.

”Wizards” ar 65 spēlēs izcīnītām 24 uzvarām un 41 piedzīvotu zaudējumu šobrīd ieņem devīto vietu Austrumu konferences kopvērtējumā. Tikmēr ”Suns” ar 66 mačos izcīnītiem 27 panākumiem un 39 piedzīvotām neveiksmēm patlaban ierindojas vien 13. pozīcijā Rietumu konferencē.

Nākamo spēli Vašingtona aizvadīs jau 2. augustā, kad pulksten 21:00 pēc Latvijas laika tiksies ar latviešu basketbolista Rodiona Kuruca pārstāvēto Bruklinas “Nets”, kas pirmajā mačā pēc NBA sezonas atsākšanās rezultatīvā cīņā ar 118:128 atzina Orlando “Magic” pārākumu.