Paste par Daugaviņu: Tu vari būt “tops”, bet ģenerālmenedžeru acīs tāpat jaunāks nepaliec

19/09/2023 19:20
Nokopēts
Guntars Paste

Latvijas hokeja funkcionārs Guntars Paste sarunā ar Valdi Valteru “William Hill” kanālā “Youtube” vietnē pastāstījis par izlases spēlētāju kontraktiem Eiropā, Harija Vītoliņa komunikāciju ar hokejistieml

“Rihards [Bukarts] ir labs čalis, dod intervijas, rādās, viņu redz, viņu dzird. Domāju, viņš ir sava imidža gūsteknis. Kā es to redzu – vietu vairs nav, kur spēlēt. KAC vienība, kurā viņš spēlēja, ir laba komanda, tur arī normāli maksāja. Šveice jau sen visu nokomplektējusi. Daži labi jau pa divām algām saņēmuši, kamēr viņš ir bez līguma,” bronzas izlases rezultatīvākā spēlētāja situāciju komentē Paste.

“No sākuma bija liels šoks, ka Daugaviņš piekrita braukt uz Slovākiju. Tur tā skaitās ļoti liela nauda. Runāju ar aģentu, bet ne par Slovākiju. Tu vari būt tops, bet vari arī nebūt. Taču jebkurā gadījumā ģenerālmenedžeru acīs tu jaunāks nepaliec. Šis klubs ir Slovākijas četriniekā, un viņiem ir iespēja šādi komplektēties. Bet Kaspars malacis, atklāts čalis, mierīgi pateica, ka nevar atrast labu variantu. Klubiem jau pārsvarā februārī/martā sastāvs ir nokomplektēts. Varu teikt, ka Daugaviņš karjeras laikā nopelnījis normālu naudu. Izlasē naudas pelnīšanas ziņā pārējie viņam var tikai padot cepuri. Un spēles ziņā arī,” pārliecināts funkcionārs.

“Ralfs Freibergs ir ieguvējs, viņš tagad spēlēs “Mountfield” par lielāku naudu. Kārlis Čukste no Čehijas bagātākas komandas devis uz Zviedrijas otrās līgas komandu. Laikam “Ocelari” neredzēja tālāku sadarbību. Cibuļskis naudas ziņā arī ir ieguvējs, jo pie Jāgra [Kladno “Rytiri”] daudz nenopelnīsi, viņš ir tāds kapeiku drāzējs. Rubīns arī kaut kur ir ieguvējs, Dievs dod aizķerties. “Modo” pēc ienākšanas līgā naudu nežēlo. Jaks ir savā līmenī, diezgan labi apmaksāts, ja runājam par Čehijas līgu. Zīle arī,” situāciju ar izlases aizsargiem iezīmē aģents.

“Dzierkalam pāreja uz Zviedriju ir solis uz priekšu. Neviens īsti nezina, kādi ir viņa griesti. Var aiziet sezona un viss lidos iekšā. Tomēr viena lieta ir gols Čempionu līgā, bet Zviedrijas čempionāts ir līmeni augstāks. Par Balceru domāju, ka laba sezona Šveicē un varētu nākt pa Ķēniņa ceļu [atgriezties NHL]. Par Ķēniņu dzirdēju, ka viņam ir nelielas nesaskaņas ar “Lausanne” treneri. Rončiks ir tāds, kas nepaliks vārdu parādā,” stāsta Paste.

“Iepriekš biju piesardzīgs par Vītoliņu, bet viņš ar darbiem visu pierādīja. Harijs ir inteliģents, nav tāds, kā Znaroks. Varbūt tas arī bija, ar ko viņš čaļus pavilka sev līdzi. Tajā pašā laikā nekad nekautrējas pateikt, ko grib redzēt no katra spēlētāja. Un tagad vēl ir tādi jaunieši, ka tev jāatrod atbilstošs tonis, lai neviens neapvainotos. Viņš ir labs psihologs,” uzsver funkcionārs.

Daugaviņš: Prēmijas ir forši, bet liela daļa no tām līdz sportistiem vispār nenonāk

Komentāri

  • Anonymous
    19/09/2023 23:11

    Tu vari iedomātīes sevi par baigo specu bet tāpat biji, esi un paliksi rupjšs un prasts lamzaks kas kaut ko ieguvis tikai pateicoties pazīšanai ar Ozoliņu!

Komentāri ir slēgti

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām