Pēc sensācijas paveikšanas “Barons” parāda durvis galvenajam trenerim Gulbim

25/05/2017 22:12
Nokopēts
Mārtiņš Gulbis, Dāvis Zonne, www.sportazinas.com

Latvijas basketbola līgas (LBL) bronzas godalgu ieguvēji Rīgas “Barons kvartāls” basketbolisti līksmoja par iegūtajām medaļām, trenera Mārtiņa Gulbja acīs pat ieriesās asaras, viņš pateicās visiem par ticību un arī tiem, kas neticēja… tomēr sensācija neampierinājusi kluba īpašnieku Ivo Zonni. Vadības interesēs nav bijusi rezultāta sasniegšana, bet gan Zonnes dēla Dāvja spēles laiks un gūtie punkti.

Sportazinas.com rīcībā esošā neoficiālā informācija liecina, ka “Barons kvartāls” mutiski paziņojuši jaunajam trenerim Mārtiņam Gulbim, ka sadarbību neturpinās, jo nav apmierināti ar viņa pieņemto lēmumu svarīgajos mačos laukumā minimāli izmantot Dāvi Zonni.

Tāpat vairākiem spēlētājiem palūgts atbrīvot kluba īrētos dzīvokļus uzreiz pēc pēdējās spēles aizvadīšanas, tajā skaitā ārzemniekiem.

Jau ziņojām, ka “Barons kvartāls” basketbolisti paveica sensāciju, bronzas sērijā uzvarot iepriekšējās sezonas čempionus “Valmiera/Ordo” basketbolistus.

Basketbola aprindās jau sen tiek runāts – Mārtiņam Gulbim ticis piekodināts, ka Dāvja Zonnes spēles laiks nedrīkst būt zemāks par 20 minūtēm, tomēr bronzas sērijā Zonne jaunākais laukumā pavadīja maz laika. Pēdējā mačā, laukumā aizsargs bija tikai septiņas minūtes, bet punktus neguva.

Mārtiņš Gulbis pierādījis, ka ar limitētiem resursiem spēj sasniegt rezultātu. Šo jauno speciālistu noteikti sagaida spoža nākotne. Domājams, ka vairāki klubi būs ieinteresēti viņa pakalpojumos.

 

 

Komentāri - 6

 • IZ
  26/05/2017 13:47

  Puikam vajag līmeni celt nevis spēles laiku. Ar tādu līmeni, LBL paliks par bezpajumtnieku patversmi!

 • Rogožins
  26/05/2017 14:53

  Dēls pats par sevi baigi labi jūtās, ka sencis sabazarē vinam spēles laiku, nevis vinš to nopelna. Riebjas

 • Mamma
  26/05/2017 16:03

  Ir saprotama tēva rūpe, bet puikam tas par labu nenāk. Kā viņam justies šādā situācijā? Nav jau tā, ka nemāk spēlēt, bet šajā līmenī vēl nevelk. Lielāks spēles laiks būtu jāizcīna. Protams, ja kluba eksistences mērķis ir tikai spēļu laukums Dāvim, tad šie argumenti nestrādā. Savelkas paralēles ar veco franču filmu Rotaļlieta, kur Mārtiņa Gulbja lomā Pjērs Rišārs:)

 • Ēriks
  26/05/2017 17:33

  Latvijas basketbolā spēles laiku nopelna ar smagu darbu un talanta audzināšanu, nevis bagātā tētuka naudu. Kamēr būs tāda ideoloģija ne Dāvis, ne Barons nebūs čempionu līmenī, jo top komandas tā neizvēlas spēlētājus.

 • Ok, no vienas puses: Kas maksā, pasūta mūziku.
  Bet no otras: Kāda jēga vispār kādu normālu spēlētāju tad ņemt? Vnk paņem Rīdzenes jauniešus, piķo LBL dalības maksu un kāš visiem pa -50, -60 punktiem. Dāvis izspēlējies, stabila pēdējā vieta turnīra tabulā, ja reiz rezultāti nav svarīgi. Visgrūtāk man liekas ir trenerim, spēlētājiem, par pašu D.Zonni nerunājot. Tēvs labu gribēdams, īstenībā, dēlam uztaisa lāča pakalpojumu, gan dēla intelektuālo izaugsmi kā lietas pasaulē notiek, gan arī rada par apsmiekla objektu citu acīs.
  Ja reiz Zonne pacēlis šādu biznesu, nesaprotams ir šis tēva redzējums…

 • juris
  27/05/2017 00:18

  Viss jau it kā skaidrs un arī daļēji saprotams. Tikai liekas, ka uz nākamo sezonu Zonnem nāksies algot arī līdzjutējus. Pie kam, gribu redzēt, kurš +/- sakarīgs treneris vēl nāks par Zonnes juniora personīgo rotaļlietu strādāt. Kādus izmisušus spēlētājus gan jau ka vēl savāks…

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām