Pēc sezonas ziemeļu kaimiņvalstī Latvijā atgriežas jaunais talants Vanags

22/08/2022 15:17
Nokopēts
Ričards Daniels Vanags

Basketbola klubs “Liepāja” paziņojis, ka tā rindās nākamajā sezonā spēlēs Latvijas basketbolists Ričards Daniels Vanags.

19 gadus vecais basketbolists iepriekšējo sezonu pavadīja “Rapla” komandā Igaunijā. Klubs spēlēja Latvijas – Igaunijas līgā, kur aizsargs 25 mačos atzīmējās ar caurmērā gūtiem 7,6 punktiem un 2,9 atlēkušajām bumbām.  “Liepājā ir izcils treneru sastāvs, kuram uzticos! Lieliska iespēja attīstīties un kļūt labākam. Ticu, ka ar jauno sastāvu mums izdosies izcīnīt un izkonkurēt citas pieredzējušākas komandas, bet viss nāk ar darbu,” paziņojumā citēts Vanags.

Tikmēr “Liepājas” galvenais treneris Artūrs Visockis-Rubenis uzvēra to, cik perspektīvs ir Vanags. “Ričards ir perspektīvs savas paaudzes jaunais spēlētājs un prieks, ka Liepāju aiz vien vairāk izvēlas spēlētāji, kam nepieciešams trampalīns uz nākamo līmeni. Ričardam esam sekojuši līdzi jau ilgāku laiku, tāpēc skaidri zinām, ka viņš mums var palīdzēt uzvarēt un mēs viņam varam palīdzēt progresēt, spert nākamo soli karjerā,” teica treneris.

Pērn Latvijas U19 izlases sastāvā Vanags piedalījās Pasaules kausa izcīņā, kur ar vidēji mačā gūtu 11,1 punktu bija valstsvienības rezultatīvākais spēlētājs.

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām