Peiners par Porziņģi un izlasi: Nav neviens vārds bijis, ka viņš par kaut ko šaubītos

30/05/2024 18:02
Nokopēts
Kristaps Porziņģis un Žanis Peiners

Bijušais basketbolists un Latvijas basketbola izlases un Kristapa Porziņģa analītiķis Žanis Peiners sarunā raidījumā “eXi” atklājis, ka Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba spēlētājs Porziņģis spēlēs Latvijas izlasē Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijā.

Jāatgādina, ka Olimpiskās kvalifikācijas turnīrā, kas paredzēts Rīgā, latvieši aizvadīs divas spēles ar savas grupas komandām, Latvijai tiekoties ar Gruziju un Filipīnām un divām labākajām katras grupas vienībām iekļūstot pusfinālā. Pusfinālā tiks spēlēts ar kādu no otras grupas (Brazīlija, Melnkalne un Kamerūna) divām labākajām komandām.Pusfināla spēļu uzvarētāji finālspēlē noskaidros ceļazīmes ieguvējus.

Peineram tika vaicāts, vai šobrīd Porziņģis ir gatavs atgriezties laukumā jau NBA finālsērijas pirmajā spēlē. “Domāju, ka jā,” norādīja Peiners. “Nevaru teikt 100%, bet domāju, ka viņš būs. Tas ir pamatscenārijs un viss iet uz to, ka viņš būs gatavs.”

Vēl Peiners komentēja Porziņģa pievienošanos izlasei olimpiskās kvalifikācijas laikā jūlija sākumā. “Visa gada garumā par izlasi bija – jā. Viņš gaida, grib, būs forša vasara. Nav neviens vārds bijis, ka viņš tur par kaut ko šaubītos. Neesmu arī tādus dzirdējis pēdējo gadu laikā. Pagājušajā vasarā nesanāca, tad tagad ir dubultizsalkums pierādīt un uzspēlēt. Spēlēsim Latvijā atlasē, pēc tam varbūt olimpiskajās spēlēs. Vienīgais, tfu, tfu, tfu ir trauma, tad tas ir cits. Manuprāt, ka šobrīd viss ir kārtībā un ikra sastiepums nav nekas tāds. Viss pagaidām ir labi un viņš būs.”

“Visas vienošanās sen ir uztaisītas un “Celtics” nevar neko aizliegt. Apdrošināšanas arī, cik saprotu, ir FIBA ar NBA izrunājušas, tā kā nav neviena aspekta, kāpēc Kristaps nespēlētu, izņemot, ja kaut kas notiek ar savainojumiem, bet savādāk – viņš būs,” atzina Peiners.

Peiners par OS kvalifikāciju: Nojaušu, ka ar Gražuli droši vien nav jārēķinās

TOP notikumi
1
X
2
5.51
3.61
1.68
4.78
3.62
1.76
2.22
3.13
3.53
1.15
7
12
1.32
5.25
9.5
1.35
-
3.22
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām