“Penguins” eksperts kritizē komandu: Ieliekam lietas perspektīvā – Bļugers šobrīd ir rezultatīvāks par Malkinu

17/02/2021 15:25
Nokopēts
Teodors Bļugers

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” apskatnieks Džošs Johe portāla “The Athletic” publikācijā kritizējis vienības sniegumu šajā sezonā, uzsverot to, ka vēlamo sniegumu nerāda viens no lielākajiem “Penguins” spīdekļiem Jevgēņijs Malkins.

Pieredzējušais krievu hokejists šosezon spēlē otrajā uzbrucēju maiņā ar Džeisonu Zakeru un Kasperi Kapanenu. “Malkina un Zakera sadarbība vienkārši nestrādā,” raksta Johe. “Zakeram pēdējās četrās spēlēs nav punktu, kā arī divās no tām viņš ne reizi nav metis pa vārtiem. Redzu, ka viņiem abiem ir grūti saspēlēties, kas ir dīvaini, jo parasti ikvienam hokejistam kopā ar Malkinu spēlēt ir bijis viegli.”

“Penguins” rezultatīvāko spēlētāju sarakstā Bļugers šobrīd atrodas ceturtajā vietā ar astoņiem punktiem. Viņam priekšā ir Džeiks Gencels (12), Sidnijs Krosbijs (12) un Braiens Rasts (13). Tikmēr Malkins ar septiņiem punktiem ir piektais labākais komandas punktu guvējs. Visi nosauktie hokejisti šosezon nospēlējuši 14 mačus.

“Pitsburga šobrīd nespēlē pietiekami labi, turpināja Johe. “Krosbijs rāda pieņemamu sniegumu, taču tik un tā 12 punkti viņa līmeņa spēlētājam ir par maz. Nerunāsim nemaz par Malkina septiņiem punktiem. Ieliekam lietas perspektīvā – Bļugeram šobrīd ir vairāk punktu nekā Malkinam… Ja Krosbijs un Malkins nesāks demonstrēt tādu sniegumu kā aizvadītajā desmitgadē, “Penguins” nebūs “play-off” komanda.”

“Lielos vilcienos viņiem nav ceturtās maiņas, kā arī aizsargi nav stabili. Fakts ir nepārprotams – Pitsburgas aizsargi šosezon kopumā ir guvuši trīs vārtus…” raksta Johe, kurš izcēla Bļugera maiņu kā reto pozitīvo aspektu vienībā. “Pret “Capitals” neviens nespēlēja labi, taču pēdējo spēļu laikā bijuši daži uzplaiksnījumi no citiem uzbrucējiem, īpaši Bļugera maiņā. Neskatoties uz to, šis virknējums kopumā tik un tā izskatās bezcerīgi.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
4.2
3.8
1.78
1.67
-
2.25
1.21
6.75
13.5
1.3
5.75
9.75
1.2
7.25
14
3.3
3.25
2.2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām